Свіжеобсмажена кава в зернах арабіка Ефіопія Йіргачеффе купити

Свіжеобсмажена кава в зернах Ефіопія Йіргачеффе (Yirgacheffe) Gr. 2

Кава  в зернах Йіргачеффе   є одним з кращих високогірних сортів кави, перлиною Ефіопського світу кави. Іргачеффе проходить миту обробку, що знижує його насиченість, але посилює квіткову кислинку, і вона набуває благородний, вишуканий і витончений смак. Напій має прекрасну кислотність, тіло і аромат.

Кава має середню насиченість, приголомшливий баланс і чудовий післясмак.

Детальніше

180,00 ₴

Опис

 Свіжеобсмажена кава в зернах арабіка Ефіопія Йіргачеффе Мамо Кача грейд 2 (Ethiopia Yirgacheffe Mamo Kach Gr. 2). 

Спосіб обробки зерна - митий.

Висота вирощування 1700-2200м над рівнем моря

Регіон: Йіргачеффе

Кооператив: Mamo Kasha

Cорт: Heirloom

Процес обробки: Митий

Чашка: чорний чай, лимон, карамель

Ефіопія - батьківщина арабіки. Саме звідси кави поширилася по всьому світу.

В Ефіопії існує кілька областей вирощування кави, кожна з яких виробляє по своєму унікальну каву.

Основними регіонами є Йіргачеффе, Сидамо, Харрар, Ліму і Джима.

 Серед ефіопських сортів кави, найбільш відомий сорт проростає в невеликому гірському районі Йіргачеффе. У 1970-ті роки, в регіоні застосовувався традиційний метод сухої обробки, який в даний час був замінений на митий спосіб обробки зерен, що ще більше сприяє розкриттю розмаїтості смакових рис кави. В результаті, сорт кави, що надходить з даного регіону, має більш легку текстуру.

Типово ефіопські сорти кави мають високу кислотність, в ароматі проявляються інтенсивні пряні ноти з відтінком мигдалю. Ефіопська кава рекомендується всім, хто любить каву з екстраординарними смаковими характеристиками.

 Кава в зернах Йіргачеффе, є одним з кращих високогірних сортів кави, перлиною Ефіопського світу кави. Йіргачеффе проходить миту обробку, що знижує його насиченість (в порівнянні з сортами натуральної обробки), але посилює квіткову кислинку, і вона набуває благородний, вишуканий і витончений смак. Напій має прекрасну кислотність, тіло і аромат. Багатьох людей притягують її чисті, ніжні квіткові і чайні смакові характеристики.

Кава має середню насиченість, приголомшливий баланс і чудовий післясмак.

У нашому інтернет-магазині Ви можете купити свіжообжарену каву в зернах арабіка, на ваше прохання ми виконаємо безкоштовно помол кави під різні види приготування (еспресо, турка, френч-прес).

 Наша кава в зернах упаковується в 4-х шарову сертифіковану упаковку в варіації 100 гр., 250 гр., 500 гр., і 1000 гр., яка оснащена оснащена зіплоком (для довшого збереження якості кави та зручного використання) і запаюванням.

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

12 other products in the same category: