Свіжеобсмажена кава в зернах арабіка Бурунді купити

Кава Бурунді (Burundi FW)

 

   Істинно африканська високогірна кава з характером. Це сорт чудової якості, міцний, з приємною кислинкою і унікальним післясмаком чаю, бергамоту і червоних ягід. Цінується Бурундійська кава за її яскравий аромат з нотами жасмину, багатий смак, міцність, і насиченість.

Детальніше

220,00 ₴

Опис

Свіжообсмажена кава в зернах арабіка Бурунді Burundi FW

 

Висота зростання: 1600-1800 м. над рівнем моря

Провінція: Ngozi

Процес обробки: Митий

Сорт: Bourbon

Кислотність - вище середнього (лимонна)

Смак - насичений

Смакові ноти - чорний чай, бергамот, червоні ягоди

Аромат - інтенсивний, виражені ноти жасмину.

 

   Kirezi на мові кірунді означає «красива річ». Ця кава є яскравим представником кави Бурунді і незмінно заслуговує свої 85 балів за шкалою SCA.

   Кава прибула в Бурунді в 1940-х роках разом з Бельгійським колоніальним урядом. Бельгійські колоністи, зробили вирощування кави обов'язковим під час їх правління. Коли уряд Бельгії покинув країну, багато хто перестав доглядати за своїми кавовими деревами, тому що це більше не було обов'язковим. Однак були і такі фермери, які побачили економічні переваги у вирощуванні кави, і ця галузь досить швидко стала однією з центральних в національній економіці Бурунді.

   Сьогодні кавова індустрія Бурунді підтримується двома мільйонами дрібних фермерів, які виробляють понад 80% всього експорту кави в країні. Врахуйте, що дрібні виробники кави становлять майже п'яту частину всього населення. Як говорить керуючий директор Greenco в Бурунді Карлос Бобілло Барбейто: «Країна живе за рахунок кави; у кожного є хтось, хто живе за рахунок кави ... Це основа економіки ».

   Вирощування кави в основному відбувається на схилах пагорбів від 1500 до 1800 метрів над рівнем моря. Провінції Нгозі і Каянза вважаються найбільш потенційними регіонами вирощування кави в Бурунді. Червоні ґрунти родючі, і в регіони випадає багато опадів. В регіоні м'який клімат з середньою температурою від 18 до 25 ° C, в залежності від висоти.

   Всі кавові дерева в Бурунді - арабіка. Так само, всі кавові дерева в Бурунді - сорт Червоний Бурбон, який суворо контролюється урядом за якістю.

Була спроба ввести Робусту в Бурунді зі створенням великої плантації. Плантація була зруйнована під час громадянської війни і заворушень в кінці 20-го століття.

У нашому інтернет-магазині Ви можете купити свіжообсмажену каву в зернах арабіка, на ваше прохання ми виконаємо безкоштовно помол кави під різні види приготування (еспресо, турка, френч-прес).

 Наша кава в зернах упаковується в 4-х шарову сертифіковану упаковку в варіації 100 гр., 250 гр., 500 гр., і 1000 гр., яка оснащена зіплоком (для довшого збереження якості кави та зручного використання) і запаюванням.

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

12 other products in the same category: