Свіжеобсмажена кава в зернах арабіка Колумбія Екселсо купити

Кава Колумбія Екселсо Narino

   Приємна колумбійська арабіка з регіону Narino.

 У смакових характеристиках переважають ноти: червоне яблуко, темний виноград, цитрус, молочний шоколад. Яскрава кислотність, шовковисте збалансоване тіло напою.

Детальніше

210,00 ₴

Опис

   

Свіжообсмажена кава в зернах арабіка Колумбія Ексельсо EP (Colombia Excelso)

 

Країна: Колумбія

Регіон: Narino

Висота зростання: 1550+ м. над рівнем моря

Спосіб обробки: Митий

Сорт арабіки: Castillo, Colombia

Оцінка SCA: 84

Рекомендований метод приготування: еспресо, фільтр, чашка.

    Профіль чашки: червоне яблуко, темний виноград, цитрус, молочний шоколад. Яскрава кислотність, шовковисте збалансоване тіло напою.

 

    Colombia Excelso Narino - це унікальний сорт свіжообсмаженої колумбійської кави, яка вирощується в красивих гірських районах регіону Наріно в Колумбії. Цей регіон славиться своїми високогірними плантаціями, багатими ґрунтами та ідеальними кліматичними умовами для вирощування високоякісної свіжообсмаженої кави.

Характеристики Colombia Excelso Narino:

       Походження: Colombia Excelso Narino є результатом багатьох років досвіду та догляду з боку місцевих фермерів, які присвятили себе вирощуванню та обробці видатної колумбійської кави.

       Сорт і розмір зерен: Ця кава належить до сорту Excelso, що означає, що вона є середнім розміром зерен серед колумбійських кавових сортів. Це дає йому помірне тіло та відмінну збалансованість.

       Обробка: Зерна Colombia Excelso зазвичай піддаються митій обробці, що надає їм чистого смаку та характерних цитрусових нот. Цей метод дозволяє зберегти унікальні аромати та нюанси у смаку.

       Смак і аромат: У цій колумбійській свіжосмаженій каві можна виявити яскраві ноти цитрусових, середню кислотність та солодкі відтінки. Він зазвичай має багатий аромат з нюансами квіткових відтінків і легкими пряними акцентами.

       Унікальність: Colombia Excelso Narino відрізняється своєю унікальною збалансованістю та яскравими смаковими характеристиками, які роблять його одним із найцінніших колумбійських кавових сортів.

      Ця свіжообсмажена колумбійська кава є ідеальним вибором для тих, хто цінує якість та унікальність кавових зерен. Colombia Excelso Narino пропонує справжню подорож у світ багатства та різноманітності смаків кави, являючи собою відмінне поєднання якості та старання колумбійських фермерів.

 

   У нашому інтернет-магазині Ви можете купити свіжообмажену каву в зернах арабіка, на ваше прохання ми виконаємо безкоштовно помел кави під різні види приготування (еспресо, турка, френч-прес).

   Наша кава в зернах упаковується в 4-х шарову сертифіковану упаковку в варіації 100 гр., 250 гр., 500 гр., і 1000 гр., Яка оснащена зіплоком (для довшого збереження якості кави та зручного використання) і запаюванням.

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

15 other products in the same category: