Свіжеобсмажена кава в зернах арабіка Колумбія Екселсо купити

Кава Колумбія Excelso Antioquia

   Приємна колумбійська арабіка з регіону Антіокія.

 У смакових характеристиках переважають ноти: лимон, персик, нектарин, абрикос, яблуко, карамель. Яскрава кислотність. Шовковисте, збалансоване, насичене тіло напою.

Детальніше

210,00 ₴

Опис

 

Свіжообсмажена кава в зернах арабіка Колумбія Екселсо Антіокія (Colombia Excelso Antioquia Las Petunias)

 

Країна: Колумбія

Регіон/Департамент: Antioquia

Висота зростання: 1550+ м. над рівнем моря

Спосіб обробки: Митий

Сорт арабіки: Castillo

Оцінка SCA: 85

Рекомендований метод приготування: еспресо, фільтр, чашка.

    Профіль чашки: лимон, персик, нектарин, абрикос, яблуко, карамель. Яскрава кислотність. Шовковисте, збалансоване, насичене тіло напою.

 

          Colombia Excelso Antioquia Las Petunias - це неперевершено смачний сорт свіжообсмаженої колумбійської кави, яка вирощується в красивих гірських районах регіону Антіокія в Колумбії.

           Антіокія -це регіон, розташований у північно-західній частині країни (столиця - місто Медельїн), який славиться своїми високогірними плантаціями, багатими ґрунтами та ідеальними кліматичними умовами з м'яким вологим кліматом для вирощування високоякісної свіжообсмаженої кави. 

Характеристики Colombia Excelso Antioquia:

       Походження: Colombia Excelso Antioquia Las Petunias є результатом багатьох років досвіду та догляду з боку місцевих фермерів, які присвятили себе вирощуванню та обробці видатної колумбійської кави.

       Сорт і розмір зерен: Ця кава належить до сорту Excelso, що означає, що вона є середнім розміром зерен серед колумбійських кавових сортів. Це дає йому щільне тіло та відмінну збалансованість.

       Обробка: Зерна Colombia Excelso зазвичай піддаються митій обробці, що надає їм чистого смаку та характерних цитрусових нот. Цей метод дозволяє зберегти унікальні аромати та нюанси у смаку.

       Смак і аромат: У цій колумбійській свіжосмаженій каві можна виявити яскраві ноти цитрусових, сбалансовану кислотність та солодкі відтінки. Вона зазвичай має багатий аромат з нюансами квіткових відтінків і легкими фруктовими акцентами.

       Унікальність: Colombia Excelso Antioquia відрізняється своєю унікальною збалансованістю та яскравими смаковими характеристиками, які роблять його одним із найцінніших колумбійських кавових сортів.

      Ця свіжообсмажена колумбійська кава є ідеальним вибором для тих, хто цінує якість та унікальність кавових зерен. Colombia Excelso Antioquia пропонує справжню подорож у світ багатства та різноманітності смаків кави, являючи собою відмінне поєднання якості та старання колумбійських фермерів.

 

   У нашому інтернет-магазині Ви можете купити свіжообмажену каву в зернах арабіка, на ваше прохання ми виконаємо безкоштовно помел кави під різні види приготування (еспресо, турка, френч-прес).

   Наша кава в зернах упаковується в 4-х шарову сертифіковану упаковку в варіації 100 гр., 250 гр., 500 гр., і 1000 гр., Яка оснащена зіплоком (для довшого збереження якості кави та зручного використання) і запаюванням.

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

16 other products in the same category: