Правила та умови використання - інтернет магазин кави Caffissimo

УМОВИ ДОГОВОРУ МАГАЗИНУ З Покупцем

Умови угоди

УГОДА З ПОКУПЦЕМ

Терміни та визначення:

Покупець - будь-яка фізична особа, яка має дієздатність і необхідні повноваженнями для укладення Угоди на умовах, визначених нижче.

Продавець - адміністрація магазину.

Сайт - інформаційний ресурс Продавця, розташований в мережі Інтернет за адресою: www.caffissimo.com.ua

Інтернет-магазин - спеціальний розділ сайту, призначений для онлайн (дистанційного) продажу Товарів.

Товар (и) - кава в зернах свіжої обсмажування в асортименті, представленому в Інтернет-магазині, дистанційна продаж яких не заборонена чинним законодавством України.

Реєстрація - дії по створенню Покупцем Акаунта (облікового запису).

Аккаунт (обліковий запис) - персональний розділ Покупця в Інтернет-магазині, доступний тільки після проходження аутентифікації (введення правильних логіна і пароля). Аккаунт призначений для зберігання відомостей, викладених про себе Покупцем, і управління Замовленнями.

Менеджер Інтернет-магазину - представник Продавця, уповноважений здійснювати дії від імені Продавця в Інтернет-магазині.

Служба доставки - юридична особа, яка здійснює діяльність з перевезення вантажів, з яким у Продавця є договірні відносини про доставку Товару Покупцям.

Територія доставки - Україна.

1. Основні положення

1.1. Ця Угода укладається між Покупцем і Продавцем в момент оформлення Замовлення. Замовлення вважається оформленим після вибору Покупцем Товарів з асортименту Інтернет-магазину; згоди з умовами, встановленими цією Угодою, шляхом проставлення відмітки у графі «Я ознайомлений (а) і згоден (на) з Умовами обслуговування» і направлення його на виконання Продавцю. Замовлення може бути оформлене як при наявності у Покупця Акаунта, так і в його відсутністі.

1.2. Дана Угода, а також інформація про товар, представлені в Інтернет-магазині, є публічною офертою відповідно до ст.435 і ч.2 ст.437 ЦК.

1.3. Відносини між Покупцем і Продавцем регулюються правом України, а також положеннями Закону України «Про захист прав споживачів» та інших нормативних правових актів України.

1.4. Продавець залишає за собою право вносити зміни до цієї Угоди.

1.5. Ця Угода повинна розглядатися в тому вигляді, як вона опублікована на сайті і / або в Інтернет-магазині, і має застосовуватися і тлумачитися відповідно до законодавства України.

2. Інформація про Товар

2.1. Покупець знайомиться з Товаром по фото-зразкам і опису (що містить ціну і відомості про споживчі властивості), представленим в Інтернет-магазині. Винятковими правами на фотоматеріали, використовувані для фото-зразків, володіє Продавець.

2.3. На прохання Покупця менеджер Інтернет-магазину зобов'язаний надати (по телефону або за допомогою електронної пошти) іншу інформацію, необхідну і достатню, з точки зору Покупця, для прийняття ним рішення про покупку Товару.

2.4. Зазначена ціна Товару може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку.

2.5. У разі зміни ціни на Товар, який вже замовлено Покупцем, менеджер Інтернет-магазину при першій нагоді інформує про це Покупця (по телефону або за допомогою електронної пошти) для отримання підтвердження або анулювання замовлення. При неможливості зв'язатися з Покупцем дане замовлення вважається анульованим.

3. Порядок придбання Товару

3.1. Покупець має право оформити замовлення на будь-який Товар, представлений в Інтернет-магазині. Кожен Товар може бути замовлений в будь-якій кількості за умови наявності достатньої кількості Товару у Продавця. Замовлення може бути оформлене Покупцем наступними способами: телефоном або оформлено самостійно в Інтернет-магазині. Подробиці оформлення замовлення в Інтернет-магазині зазначені у пунктах "Оплата товару" і "Доставка товару".

3.2. Після оформлення замовлення на адресу електронної пошти Покупця надходить повідомлення, яке підтверджує прийняття замовлення, із зазначенням найменувань вибраних Товарів і загальної суми замовлення, який стає невід'ємною частиною цієї Угоди.

3.3. При відсутності Товару на складі Продавця менеджер Інтернет-магазину зобов'язаний довести до відома Покупця (по телефону або за допомогою електронної пошти).

3.4. При відсутності Товару Покупець має право замінити його іншим Товаром або анулювати Замовлення.

3.5. Покупець має право відмовитися від замовленого Товару в будь-який час до передачі замовлення Службі доставки (до тих по поки Замовлення знаходиться в статусі «Прийнято»), завчасно повідомивши про це Інтернет-магазин (по телефону або за допомогою електронної пошти).

 4. Доставка і приймання-передавання Товару

4.1. Доставка Товару, замовленого в Інтернет-магазині, в узгодженому кількості та асортименті, здійснюється Службами доставки по території України.

4.2. Доставка Товару здійснюється в контрольні строки, що визначаються Службою доставки самостійно.

4.3. Датою вручення Товару Покупцю є дата підписання Покупцем товарно-супровідних документів Служби Доставки.

5. Оплата Товару

5.1. Способи оплати Товару вказані в розділі «Оплата товару» Інтернет-магазину.

5.2. Покупець оплачує Товар готівкою кур'єру Служби доставки (чинному в інтересах Продавця), або безготівковим способом (100% передоплата), перерахувавши кошти на розрахунковий рахунок Продавця, будь-яким із зазначених в Інтернет-магазині способом.

5.3. Товар оплачується в гривнях України.

5.4. Готівковими коштами можуть бути оплачені тільки Товари, що доставляються по території України.

6. Повернення Товару

6.1. Повернення Товару належної якості відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» не можливе, тому що кава відноситься до продовольчих товарів, які не підлягають обміну та поверненню.

6.1.1. Про всі претензії до якості товару Покупець зобов'язаний сповістити менеджера Інтернет-магазину письмово за адресою електронної пошти: info@caffissimo.com.ua.

6.2. Товар неналежної якості може бути замінений на аналогічний товар належної якості, або повернутий Продавцю, в даному випадку витрати з доставки Товару оплачує Продавець.

7. Інші умови

7.1. Оформляючи замовлення, Покупець одночасно дає згоду Продавцю на отримання ним інформації рекламного характеру (розсилки) про Товари і / або заходи (акції), що проводяться Продавцем, а також згоду на обробку його персональних даних. Зазначені згоди можуть бути відкликані Покупцем в будь-який момент шляхом направлення письмового повідомлення на адресу місця знаходження Продавця.

7.2. Продавець зобов'язується дотримуватися конфіденційності щодо персональних даних Покупця, а також іншої інформації про Покупця, що стала відомою Продавцю в зв'язку з виконанням цієї Угоди, за винятком випадків, коли така інформація:

- Є загальнодоступною;

- Розкрита на вимогу або з дозволу Покупця;

- Вимагає розкриття на підставах, передбачених законодавством, або при надходженні відповідних запитів суду або уповноважених державних органів;

- Розкрита на інших підставах, передбачених угодою Сторін.

7.3. Продавець має право в односторонньому порядку вносити зміни до цієї Угоди, які вступають в силу з моменту публікації таких змін на Сайті, якщо інший термін і / або умови вступу в силу змін не передбачено новою редакцією Угоди.

7.4. Покупець несе відповідальність за наслідки надання ним недостовірних відомостей при здійсненні Реєстрації і / або Замовлення.

 

ПРОДАВЕЦЬ:

Інтернет-магазин CAFFISSIMO

ФОП Сивопляс О.О.

Р.Н. ФОП ЄДР № 2002584441