Свіжеобсмажена кава в зернах арабіка Коста Ріка Тарразу купити

Кава Коста Ріка Tarrazú

 

   Свіжеобжарена кава в зернах арабіка Коста Ріка Тарразу (Costa Rica Tarrazú) 

   Чашка: Цитрусова кислотність середнього рівня. Ноти молочного шоколаду і тропічних фруктів. Тіло - округле. Смак - насичений, багатий.

Детальніше

230,00 ₴

Опис

Свіжеобжарена кава в зернах арабіка Коста Ріка Тарразу (Costa Rica Tarrazú) 

Регіон: Tarrazu (Тарразу)

Назва Ферми / Кооперативу: Coope Tarrazú

Висота зростання: 1200-1800 м. над рівнем моря

Час збору врожаю: Грудень-Березень.

Класифікація зерна: SHB EP

Різновид (Сорт): Caturra, Catuai

Процес обробки: Митий

   Чашка: Цитрусова кислотність середнього рівня. Ноти молочного шоколаду і тропічних фруктів. Тіло - округле. Смак - насичений, багатий.

   Tarrazú, мабуть, найвідоміший регіон кави в центральній Коста-Ріці. Він характеризується великим біологічним розмаїттям, мікрокліматами і багатими вулканічними ґрунтами. Довколишня річка Пірріс забезпечує цей гірський район водою, що робить його ідеальним для виробництва кави та інших видів сільського господарства.

   La Pastora - це кава, яка був виведена в CoopeTarrazú, добре відомим кооперативом, розташованим в Сан-Маркос, Тарразу. Це кооператив з 53-річним досвідом і традиціями, який співпрацює з більш ніж 3000-ми виробниками кави і працівниками, які проживають в навколишніх громадах в районах Тарразу і Леон Кортес. Основними функціями кооперативу є надання послуг по обробці, маркетингу та експорту зерна кави для його членів.

   La Pastora Tarrazú більше 50 років є візитною карткою кооперативу. Це регіональна суміш з 8 різних спільнот в регіоні Лос-Сантос-Таррас. Кава в зернах La Pastora визнана одною з кращих серед виробників Коста-Ріки за її виняткову якість.

    У нашому інтернет-магазині Ви можете купити свіжообжарену каву в зернах арабіка, на ваше прохання ми виконаємо безкоштовно помол кави під різні види приготування (еспресо, турка, френч-прес).

     Наша кава в зернах упаковується в 4-х шарову сертифіковану упаковку в варіації 100 гр., 250 гр., 500 гр., і 1000 гр., яка оснащена зіплоком (для довшого збереження якості кави та зручного використання) і запаюванням.

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

14 other products in the same category: