Свіжеобсмажена кава в зернах Коста Ріка SHB EP Azalea

 Свіжеобсмажена кава в зернах арабіка Коста Ріка Тарразу. Спосіб обробки зерна - митий. Висота зростання 1200-1600 метрів над рівнем моря.

Чашка: Кава із середнім тілом, багатим смаковим букетом і інтенсивним ароматом; яскрава кислотність. Квіткові ноти, шоколад, фрукти.

Рекомендоване приготування: Еспрессо

Детальніше

130,00 ₴

Опис

Свіжеобсмажена кава в зернах арабіка Коста Ріка Тарразу. Спосіб обробки зерна - митий. 

 Країна походження зерна Коста Ріка. Висота зростання 1200-1600 метрів над рівнем моря.

Різновид: Caturra, Catuai. Оцінка SCA: 82

Чашка: Кава із середнім тілом, багатим смаковим букетом і інтенсивним ароматом; яскрава кислотність. Квіткові ноти, шоколад, фрукти.

Рекомендоване приготування: Еспрессо

Азалія - ​​це квітка незвичайного, але вишуканого аромату, одного зі справжніх красот природи. Ця квітка, як і на наша кава, є символом унікальних властивостей, які зробили Центральну Долину в Коста-Ріці легендарною.

Азалія проізростає на фермах, які простягаються за межі цієї приголомшливої ​​долини Коста-Ріки. Сильний вплив вулканічного грунту в Центральній Долині в поєднанні з сухим, тихоокеанським кліматом і двома дуже виразними сезонами протягом року дозволяє ідеально розвинутися кавовій ягоді в цьому регіоні.

У нашому інтернет-магазині Ви можете купити свіжообжарену каву в зернах арабіка, на ваше прохання ми виконаємо безкоштовно помол кави під різні види приготування (еспресо, турка, френч-прес).

 Наша кава в зернах упаковується в 4-х шарову сертифіковану упаковку в варіації 100 гр., 250 гр., 500 гр., і 1000 гр., яка оснащена оснащена зіплоком (для довшого збереження якості кави та зручного використання) і запаюванням.

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

9 other products in the same category: