Свіжеобсмажена кава в зернах арабіка Гондурас без кофеїну купити

Кава без кофеїну Гондурас Organic SWP

  Кава в зернах Гондурас Organic декофеїнізована із застосуванням процесу Swiss Water Process, без використання хімічних інгредієнтів. Цей сорт кави має помірну щільність і низьку кислотність, в смаку переважають ноти молочного шоколаду, фундука, з ароматом темних фруктів і червоного винограду

Детальніше

220,00 ₴

Опис

Свіжообсмажена кава в зернах арабіка без кофеїну Гондурас Organic SWP

   Високоякісна 100% арабіка з Гондурасу. Якісна кава в зернах без кофеїну. Зерна кави зібрані на висоті від 1100-1600 метрів.

   Зерна кави оброблені з використанням процесу Swiss Water Process (SWP) розробленого компанією Swiss Water не містять доданих хімікатів і обробляються з використанням максимально чистої води. Компанія Swiss Water також займається підтримкою ініціатив, спрямованих на забезпечення справедливої торгівлі, стійкості і життєзабезпечення виробників кави.

   Суть процесу SWP полягає в тому що він працює за допомогою дифузії, а не осмосу. Спочатку зелені кавові зерна замочують у воді до тих пір, поки не буде витягнутий весь кофеїн і ароматичні з'єднання. Потім зерна витягуються, а створений ними розчин пропускається через вугільний фільтр, який видаляє кофеїн, залишаючи після себе тільки ароматичні сполуки - то, що SWP називає екстрактом зеленої кави або GCE.

   В процесі видалення кофеїну, зерна кави які очищуються від кофеїну, знову пропитуються екстрактом зеленої кави GCE, тільки вже без кофеїну, витягнутим з цих же зерен кави. Таким чином із зерен зеленої кави витягується 99% кофеїну, але без вилучення інших ароматичних і органічних елементів.

Після вилучення кофеїну з бобів вони сушаться до 10,2% вологості і готові до обсмажування.

   Дана кава без кофеїну зберігає всі смакові і ароматичні властивості натуральної кави сорту Honduras SHG EP, та є безпечною для здоров'я людей з підвищеним артеріальним тиском. Частка кофеїну в ній не більше 0,3% в перерахунку на суху речовину.

Цей сорт кави, при заварюванні в чашці за методом бразильського капінгу, характеризується помірною щільністю і низькою кислотністю, в смаку переважають ноти молочного шоколаду, фундуку, з ароматом темних фруктів і червоного винограду.

   Країна Гондурас прекрасне місце для вирощування зерен кави виду арабіка. Грунт, клімат і умови в Гондурасі збігаються з сусідніми країнами. У Гондурасі широкий асортимент, за якістю, виробленої кави в зернах від більш дешевих Центральноамериканських сортів для кавових блендів, до високогірних спешілті лотів, які складають сильну конкуренцію більш популярним Центральноамериканським сортам.

 

   У нашому інтернет-магазині Ви можете купити свіжообжарену каву в зернах арабіка, на ваше прохання ми виконаємо безкоштовно помел кави під різні види приготування (еспресо, турка, френч-прес).

   Наша кава в зернах упаковується в 4-х шарову сертифіковану упаковку в варіації 100 гр., 250 гр., 500 гр., і 1000 гр., яка оснащена оснащена зіплоком (для довшого збереження якості кави та зручного використання) і запаюванням.

 

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

3 other products in the same category: