Свіжообсмажена кава в зернах арабіка, купити каву преміум спешиалті - інтернет магазин кави Caffissimo

ПРЕМІУМ АРАБІКА

      В даному розділі представлена свіжеобсмажена кава в зернах з сортів Арабіки, що отримала світове визнання у кавових гурманів, за її багатий нюансами, дивовижний смак. Крім того кавові зерна представлені в даній категорії збираються тільки вручну і проходять через додатковий контроль якості зерна (детальний контроль за вирощуванням кави, зб...

      В даному розділі представлена свіжеобсмажена кава в зернах з сортів Арабіки, що отримала світове визнання у кавових гурманів, за її багатий нюансами, дивовижний смак. Крім того кавові зерна представлені в даній категорії збираються тільки вручну і проходять через додатковий контроль якості зерна (детальний контроль за вирощуванням кави, збором врожаю, процесом обробки, і видаленням дефектних зерен). Відбираються зерна тільки експертами безпосередньо на фермі, потім оцінюються каперами, і тільки після цього надходять у продаж. Відповідно до класифікації SKAE (Європейська Асоціація Спешіаліті Кава) дане зерно відноситься до грейду 1 і грейду 2.

   При обсмажуванні даної кави ми приділяємо особливу увагу виділенню смакових якостей зерна, що досягається шляхом проб і помилок. Після обсмажування за різними рецетами, кава дегустується нашими каперами, і тільки після цього затверджується ідеальний рецепт-профіль обсмаження, за яким ми смажимо для Вас каву.

Ще

ПРЕМІУМ АРАБІКА  16 товарів.

Показано 1 - 16 из 16 товарів
Показано 1 - 16 из 16 товарів