Свіжеобсмажена кава в зернах арабіка Кенія купити

Кава Кенія Kenya AA

    Ця кенійська кава у зернах є класичним представником кави з цього регіону.

    В її смакових характеристиках переважають: фруктовість, ноти ревіню, ананасу та темних ягід. Тіло: бархатисте, щільне, округле. Післясмак: тривалий та солодкий. Аромат: ягідні відтінки, що переходять у квітковий букет.

Детальніше

240,00 ₴

Опис

  

Свіжеобсмажена кава в зернах арабіка Кенія 

AA (Kenya AA)

 

Країна: Кенія

Висота зростання: 1600+ метрів над рівнем моря

Класифікація зерна: АА (велике за розміром зерно)

Спосіб обробки: Митий

Рекомендований метод приготування: фільтр, еспресо.

   Профіль чашки: У смаку Ви відчуєте: фруктовість, ноти мигдалю, чорного чаю та лимону. Тіло: бархатисте, щільне, округле. Кислотність: соковита, збалансована. Післясмак: тривалий та солодкий. Аромат: ягідні відтінки, що переходять у квітковий букет.

   Загальна площа вирощування кави Кенії оцінюється в 160 000 га. Плантації становлять близько третини площі. Проте, більшість землі використовується дрібними фермерами, які стають частиною кооперативів. Зазвичай кава продається через аукціони, які проводяться щотижня під час збирання врожаю.

Поєднання червоного вулканічного ґрунту, великих висот зростання та ідеального клімату має вирішальний вплив на розвиток смаку та аромату, який характеризує цю каву.

   Зерна кави Kenya AA, вирощені на висоті понад 1700 метрів над рівнем моря, вважаються одними із найкращих у світі сортів кави. Велика висота зростання означає, що кавова ягода росте повільніше, ніж на малих висотах, що дає більше поживних речовин і дає їй більше часу для розвитку смаку і дозрівання.

Високогірні плато Кенії народжують кавові зерна з щільним тілом, багатим і сильним смаком і дуже приємною, соковитою та збалансованою кислотністю. Аромат має квіткові тони, а в післясмаку присутні цитрусові та ягідні відтінки.

   Градація:

   Найбільший розмір зерна в кенійській системі класифікації кави - E (елефант/слон), за яким слідують PB (піберрі) та AA, що означає, що зелене кавове зерно має діаметр трохи більше однієї чверті дюйма (¼ дюйма). У той час як розмір зерен AA є найбільш доступним на ринку, іноді можна знайти й інші зерна кави, менші за розміром , але їхній розмір не сильно впливає на смак.

   Kenya AA часто називають одними з найяскравіших за смаком, кавових зерен у світі, хоча, звичайно, це є предметом суперечок серед любителів кави, а також любителів повсякденної кави.

   Однак безсумнівно те, що Kenya AA є одними з найкращих відомих кавових зерен, а також одним із найулюбленіших, серед знавців кави, сортів.

Висока якість зерен кави (і ціна) Kenya AA означає, що вони рідко використовуються в сумішах, а частіше продається як моносорт.

Кращу кенійську каву категорії АА часто обсмажують до середнього ступеню обсмажування, що дозволяє розкритися природній соковитості яскравості та фруктовості смаку. Темніше обсмажування призводить до втрати смакових тонів, які роблять ці зерна такими особливими.

 

   У нашому інтернет-магазині Ви можете купити свіжообмажену каву в зернах арабіка, на ваше прохання ми виконаємо безкоштовно помел кави під різні види приготування (еспресо, турка, френч-прес).

   Наша кава в зернах упаковується в 4-х шарову сертифіковану упаковку в варіації 100 гр., 250 гр., 500 гр., і 1000 гр., Яка оснащена зіплоком (для довшого збереження якості кави та зручного використання) і запаюванням.

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

14 other products in the same category: