Свіжеобсмажена кава в зернах арабіка Гватемала купити

Кава Гватемала SHB EP Huehuetenango

Свіжеобсмажена кава в зернах виду арабіка, країна походження - Гватемала.

Регіон: Huehuetenango. Висота зростання 1500 м. над рівнем моря.

Процес обробки: Митий. Оцінка SCA - 83 бали.

Смак в чашці:  темний шоколад, горіхи, ноти полуниці та сливи. Середня кислотність, густе кремове тіло, збалансований букет. Приємні фруктові ноти полуниці та сливи в післясмаку.

Детальніше

210,00 ₴

Опис

Свіжеобсмажена кава в зернах арабіка Гватемала Уєуєтенанго

Регіон: Huehuetenango. Висота зростання 1500 м. над рівнем моря.

Процес обробки: Митий. Оцінка SCA - 83 бали.

  Ферма San Cristobal 

  З трьох невулканічних регіонів Гватемали, Huehuetenango є самим найвищим і сухим в процесі культивування. Цей район є одним з кращих регіонів Гватемали для виробництва кави. Huehuetenango, знаходиться біля підніжжя Кучуматане, самого вищого не вулканічного гірського хребта в Центральній Америці. Є течії гарячого повітря, які піднімаються з Мексиканської рівнини Техуантепек, яка перетинає доріжки з прохолодним повітрям, що спускається з гори Кучуматани. Таким чином, цей регіон захищений від морозу, що дозволяє культивувати каву до 2000 метрів. Крайня віддаленість Huehuetenango вимагає, щоб майже всі виробники обробляли свою власну каву. На щастя, регіон має майже необмежену кількість річок і струмків, тому млин може бути розташований де завгодно. Цей регіон має ідеальні географічні умови для вирощування кави хорошої якості. Кава з Huehuetenango - виняткова кава з відмінною кислотністю і фруктовими ароматами.

  SHB (Strictly Hard Bean) вказує, що кава вирощували на висоті вище 1350 метрів. Цей термін також є синонімом SHG/Strictly High Grown;

  EP (European Preparation) вказує, що сирі боби сортуються вручну, щоб видалити будь-які дефектні боби і сторонні матеріали.

  Смак в чашці:  темний шоколад, горіхи, ноти полуниці та сливи. Середня кислотність, Густе кремове тіло, збалансований букет. Приємні фруктові ноти полуниці та сливи в післясмаку.

 

 У нашому інтернет-магазині Ви можете купити свіжообжарену каву в зернах арабіка, на ваше прохання ми виконаємо безкоштовно помол кави під різні види приготування (еспресо, турка, френч-прес).

 Наша кава в зернах упаковується в 4-х шарову сертифіковану упаковку в варіації 100 гр., 250 гр., 500 гр., і 1000 гр., яка оснащена зіплоком (для довшого збереження якості кави та зручного використання) і запаюванням.

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

12 other products in the same category: