Свіжеобсмажена кава в зернах арабіка Конго купити

Кава Конго Ківу 3

   Ця кава в зернах є новинкою не тільки в нашому інтернет-магазині, а й в усьому кавовому світі, але вона вже встигла заслужити гарну репутацію - оцінка за шкалою SCA 84.

   Ця кава яскрава, жива з терпким присмаком кісточкових фруктів і відтінками чорного чаю, шипшини і полуниці. Насичений смак кави Конго Ківу напевно стане фаворитом для будь-якого поціновувача кави свіжого обсмажування.

Детальніше

210,00 ₴

Опис

Свіжеобжарена кава в зернах арабіка Конго Ківу 3 (Сongo Kivu 3)

 

Регіон: Isale, North-Kivu

Висота зростання: 1500 - 1800 м. над рівнем моря

Сорт: Heirloom, Bourbon

Класифікація зерна: Kivu3 / Grade3

Постачальник: Virunga Coffee Company

Спосіб обробки: митий

Оцінка SCA: 84

    Регіон Ісале розташований на північ від столиці регіону Бутембо, на околиці національного парку Вірунга. В регіоні прекрасні умови для виробництва арабіки рівня Спешиалти: рясні опади, велика висота над рівнем моря і дуже родючі вулканічні грунти. Цей регіон також дуже бідний і відчуває серйозний брак інфраструктури, що створює труднощі у виробництві високоякісної арабіки і ускладнює експорт. Компанія VirungaCoffee успішно долає багато з цих проблем за допомогою практичного навчання фермерів та інвестицій в місцеву інфраструктуру, таку як дороги і мости. Це дозволяло підвищувати якість кожен сезон і, в свою чергу, збільшувати надбавки для фермерів.

   Компанія Virunga Coffee була заснована в 2011 році компанією Schluter SA (нині Olam Specialty Coffee Europe) з метою: «Змініть життя в ДРК за допомогою комерції взаємовигідним чином, ставши великим гравцем на ринку кави в Ківу».

   Кава в зернах Congo Kivu пряна і ароматна. Ця кава яскрава, жива з терпким присмаком кісточкових фруктів і відтінками чорного чаю, шипшини і полуниці. Насичений смак кави в зернах Конго (Congo Kivu) напевно стане фаворитом для будь-якого поціновувача кави свіжого обсмажування.

   Кава з Демократичної Республіки Конго показує величезні перспективи. Яскравий і виразний пряний смак дуже унікальний, а потенціал для якісного виробництва кави дуже великий. З проявом підвищеного світового інтересу і моделі «справедлива ціна», ця чудова кава в зернах почала експортуватися в багато країн і стабільно вкорінюється в списках кавоманів усього світу.

   У нашому інтернет-магазині Ви можете купити свіжообмажену каву в зернах арабіка, на ваше прохання ми виконаємо безкоштовно помол кави під різні види приготування (еспресо, турка, френч-прес).

   Наша кава в зернах упаковується в 4-х шарову сертифіковану упаковку в варіації 100 гр., 250 гр., 500 гр., і 1000 гр., Яка оснащена зіплоком (для довшого збереження якості кави та зручного використання) і запаюванням.

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

12 other products in the same category: