Свіжеобсмажена кава в зернах арабіка Бразилія Жовтий Бурбон купити

Кава Бразилія Жовтий Бурбон

Свіжеобсмажена кава в зернах арабіка Бразилія Жовтий Бурбон (Yellow Burbon).

Смак: яскравий але в той же час м'який, горіховий, трохи цитрусовий, солодкий, добре збалансований. Тіло напою при заварюванні в чашці - середньої щільності.

При правильному обсмажуванні ця кава солодка на смак, і її можна пити навіть без цукру.

Детальніше

180,00 ₴

Опис

 Свіжеобсмажена кава в зернах арабіка Бразилія Жовтий Бурбон (Yellow Burbon)

Спосіб обробки зерна - сухий.

Висота зростання 1050-1150м над рівнем моря.

Муніципалітет: Патус-ді-Мінас

Фазенда: Пантано

  На фазенді Пантано збирають стиглі ягоди Бурбона і сушать їх на африканських ліжках, цей спосіб відрізняється від поширеної в Бразилії практики збору вже засохлих чорних ягід. Так само, Фазенда Пантано має сертифікацію Rainforest Alliance і є членом асоціації кави фермерів Cerradо, що означає гарантію високих стандартів якості вирощування і походження кавових зерен. Кожен мішок отримує ярлик з номером, за яким можливо перевірити точне походження кави через опцію пошуку в Інтернеті, а так само містить повну інформацію про відповідну партію.

  Жовтий Бурбон це особливий сорт Арабіки, в якому при дозріванні кавові зерна проявляють жовтий колір замість червоного. Ягоди цього сорту мають більш тонку шкірку, ніж у інших сортів кави. Таким чином, сонячні промені більш ефективно впливають на процес дозрівання кавової ягоди і зерна, роблячи їх особливо солодкими і забезпечують смаковий профіль з нотками апельсина і інших цитрусових.

  Смак: яскравий але в той же час м'який, горіховий, трохи цитрусовий, солодкий, добре збалансований. Тіло напою при заварюванні в чашці- середньої щільності.

При правильному обсмажуванні ця бразильська кава солодка на смак, і її можна пити навіть без цукру.

  У нашому інтернет-магазині Ви можете купити свіжообжарену каву в зернах арабіка, на ваше прохання ми виконаємо безкоштовно помол кави під різні види приготування (еспресо, турка, френч-прес).

   Наша кава в зернах упаковується в 4-х шарову сертифіковану упаковку в варіації 100 гр., 250 гр., 500 гр., і 1000 гр., яка оснащена зіплоком (для довшого збереження якості кави та зручного використання) і запаюванням.

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

11 other products in the same category: