Свіжеобсмажена кава в зернах арабіка Бразилія без кофеїну купити

Кава Бразилія без кофеїну

Свіжеобсмажена кава в зернах виду Арабіка, країна походження - Бразилія.

Висота зростання 850-1150 метрів над рівнем моря. Локація - Santos.

Гарна бразильська кава доступна тепер і в варіації «кава без кофеїну».

Смак м'який, рівний, гармонійний, з ідеальним балансом кислинки і гірчінки. Аромат насичений, збалансований.

Довгий, обволікаючий горіховий післясмак.

Детальніше

260,00 ₴

Опис

Свіжеобсмажена кава в зернах виду Арабіка, країна походження - Бразилія, без кофеїну.

Висота зростання 850-1150 метрів над рівнем моря. Локація - Santos.

Краща бразильська кава, яка часто використовується як основа для створення кавових купажів, доступна тепер і в варіації «без кофеїну». Єдина відмінність від класичної версії - це більш яскраво виражена кислотність (дана відмінність притаманна будь-якому сорту кави без кофеїну).

  Смак м'який, рівний, гармонійний, з ідеальним балансом кислинки і гірчінки. Аромат насичений, збалансований.

Довгий, обволікаючий горіховий післясмак.

Рекомендується для любителів класики.

 

  Процес видалення кофеїну здійснюється наступним способом: зерна піддаються впливу гарячої пари протягом приблизно 30 хвилин, що дозволяє порам зерна розкритися. Після цього протягом приблизно 10 годин проводиться обробка суміші розчинником кофеїну дихлорметаном (СH2Cl2). Віддалений в результаті обробки кофеїн змивається водою, а зерна знову обробляються гарячим паром під тиском для видалення залишків розчинника. Ризик для здоров'я від застосування дихлорметана близький до нуля - розчинник руйнується при температурі 40 градусів Цельсія. За рахунок своєї летючості під час обробки кави гарячою парою, а згодом обсмаження, дихлорметан видаляється з зерен на 100%. Нарешті, на останній стадії процесу суміш висушується гарячим повітрям до 11-13% вологості, потім охолоджується і додатково полірується. Отримана в результаті процесу суміш відрізняється коричневим кольором, смаком, близьким до оригінального, а також містить менше 0,3% кофеїну (в вихідних зернах кави арабіка вміст кофеїну знаходиться в межах 1-1,5%).

 

  У нашому інтернет-магазині Ви можете купити свіжообжарену каву в зернах арабіка, на ваше прохання ми виконаємо безкоштовно помел кави під різні види приготування (еспресо, турка, френч-прес).

 

   Наша кава в зернах упаковується в 4-х шарову сертифіковану упаковку в варіації 100 гр., 250 гр., 500 гр., і 1000 гр., яка оснащена оснащена зіплоком (для довшого збереження якості кави та зручного використання) і запаюванням.

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

3 other products in the same category: