Свіжеобсмажена кава в зернах арабіка Конго купити

Свіжеобжарена кава в зернах арабіка Конго Ківу 3

   Ця кава в зернах є новинкою не тільки в нашому інтернет-магазині, а й в усьому кавовому світі, але вона вже встигла заслужити гарну репутацію - оцінка за шкалою SCA 87.

   Ця кава яскрава, жива з терпким присмаком аґрусу і відтінками чорного чаю, шипшини і томатів. Насичений смак кави Конго Ківу напевно стане фаворитом для будь-якого поціновувача кави свіжого обсмажування.

Детальніше

140,00 ₴

Опис

Свіжеобжарена кава в зернах арабіка Конго Ківу 3 (Сongo Kivu 3)

 

Кооператив: Kawa Kabuya

Висота зростання: 1600 - 1800 м. над рівнем моря

Сорт: Heirloom, Bourbon

Кооператив: Kawa Kabuya

Період врожаю: Серпень - грудень

Класифікація зерна: Kivu3 / Grade3

Спосіб обробки: митий

Оцінка SCA: 87

   Кава в зернах Конго Kivu3 з кооперативу Kawa Kabuya, зростає в східних провінціях Демократичної Республіки Конго, не так давно вийшла на міжнародний кавовий ринок, в порівнянні зі своїми африканськими сусідами, але вже встигла себе дуже гідно зарекомендувати. Третій рік поспіль кооператив Kawa Kabuya виграє щорічний конкурс Taste of Harvest - африканську альтернативу конкурсу Cup of Excellence, організований Африканською асоціацією Спешиалти кави.

   Кава в зернах Congo Kivu пряна і ароматна. Ця кава яскрава, жива з терпким присмаком аґрусу і відтінками чорного чаю, шипшини і томатів. Насичений смак кави в зернах Конго (Congo Kivu) напевно стане фаворитом для будь-якого поціновувача кави свіжого обсмажування.

   Кава з Демократичної Республіки Конго показує величезні перспективи. Яскравий і виразний пряний смак дуже унікальний, а потенціал для якісного виробництва кави дуже великий. Проте, політична і соціальна нестабільність, з якою часто стикається країна, в першу чергу вражає дрібних фермерів кави. З проявом підвищеного світового інтересу і моделі «справедлива ціна», ця чудова кава в зернах почала експортуватися в багато країн і стабільно вкорінюється в списках кавоманів усього світу.

   У нашому інтернет-магазині Ви можете купити свіжообмажену каву в зернах арабіка, на ваше прохання ми виконаємо безкоштовно помол кави під різні види приготування (еспресо, турка, френч-прес).

   Наша кава в зернах упаковується в 4-х шарову сертифіковану упаковку в варіації 100 гр., 250 гр., 500 гр., і 1000 гр., Яка оснащена оснащена зіплоком (для довшого збереження якості кави та зручного використання) і запаюванням.

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

13 other products in the same category: