Свіжеобсмажена кава в зернах арабіка Перу купити

Кава Перу SHB EP Gr.1 El Cementrio

   Даний сорт кави народжений на оповитих густими туманами схилах Анд і має особливий характер: м'який, збалансований смак з приємною фруктовою солодкістю.

   Тонкий, ніжний аромат. Майже повна відсутність гіркоти і шовковиста солодкість молочного шоколаду. У чашці Ви відчуєте квіткові ноти, а також ноти какао тростяного цукру та нуги. Післясмак  - фундук і карамель.

Детальніше

200,00 ₴

Опис

Свіжеобсмажена кава в зернах арабіка Перу SHB EP Gr.1 EL Cementrio

Країна: Перу

Регіон/Департамент: Cajamarca

Висота зростання: 1800+ м. над рівнем моря

Спосіб обробки: Митий

Сорт арабіки: Catimor, Typica

Оцінка SCA: 84

Рекомендований метод приготування: еспресо, турка, чашка, гейзер.

Перу, країна відома своїми ефективними фермами та якісною обробкою кави з вирощуванням культур без застосування хімічних речовин. Перуанська арабіка вважається органічною кавою і відрізняється великим розміром зерен.

Ця кава має має особливий характер: м'який, збалансований смак з приємною фруктовою солодкістю.

Тонкий, ніжний аромат. Майже повна відсутність гіркоти і шовковиста солодкість молочного шоколаду. У чашці Ви відчуєте квіткові ноти, а також ноти какао, тростяного цукру та нуги. Післясмак  - фундук і карамель.

Ця кава добре підходить для будь-якого способу приготування. Особливо гарно проявляє себе у кавових напоях з молоком.

У нашому інтернет-магазині Ви можете купити свіжообжарену каву в зернах арабіка, на ваше прохання ми виконаємо безкоштовно помол кави під різні види приготування (еспресо, турка, френч-прес).

 Наша кава в зернах упаковується в 4-х шарову сертифіковану упаковку в варіації 100 гр., 250 гр., 500 гр., і 1000 гр., яка оснащена зіплоком (для довшого збереження якості кави та зручного використання) і запаюванням.

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

11 other products in the same category: