Свіжообсмажена кава в зернах Бурунді Fully Washed A Plus

Свіжообсмажена кава в зернах арабіка Бурунді.

 Істинно африканська високогірна кава з характером.

 Це сорт чудової якості, міцний, з приємною кислинкою і унікальним післясмаком чаю та червоних ягід. Цінується Бурундійська кава за її яскравий аромат, багатий специфічний смак, міцність, насиченість і чудову винну кислинку.

Детальніше

125,00 ₴

Опис

 Свіжообсмажена кава в зернах арабіка Бурунді.

Висота зростання 1650-1750 м. над рівнем моря.

Процес обробки: Митий.

Арабіка Бурунді - кава «хамелеон» по-різному розкриває свої смакові якості в залежності від ступеня помолу і способу заварювання. Це сорт чудової якості, міцний, з приємною кислинкою і унікальним післясмаком чаю та червоних ягід. Цінується Бурундійська кава за її яскравий аромат, багатий специфічний шоколадний смак, міцність, насиченість і чудову винну кислинку. Істинно африканська високогірна кава з характером.

У Бурунді вирощують каву з 1930 року, за часів бельгійської колонізації. Зерна тут прийнято піддавати вологій обробці, щоб надати кави виразний аромат.

У нашому інтернет-магазині Ви можете купити свіжообсмажену каву в зернах арабіка, на ваше прохання ми виконаємо безкоштовно помол кави під різні види приготування (еспресо, турка, френч-прес).

 Наша кава в зернах упаковується в 4-х шарову сертифіковану упаковку в варіації 100 гр., 250 гр., 500 гр., і 1000 гр., яка оснащена оснащена зіплоком (для довшого збереження якості кави та зручного використання) і запаюванням.

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

9 other products in the same category: