Розпродаж!

Свіжеобжарена кава в зернах арабіка Руанда Intore

   Дана кава є класичним представником руандійської кави в зернах, характеризується чистим смаковим профілем, збалансованої кислотністю, гладким, м'яким тілом і солодким тривалим післясмаком карамелі і горіха

Детальніше

112,50 ₴

-12,50 ₴

125,00 ₴

Опис

Свіжеобжарена кава в зернах арабіка Руанда (Rvanda Inzovu / Intore)

 

Виробництво: очищення, грейдінг і сортування в торговій компанії Rwanda Trading Company в Кігалі, Руанда

Грунт: Родючий вулканічний грунт

Висота зростання: 1400 - 1900 метрів над рівнем моря

Сорти: Бурбон і тіпіка

Період збору врожаю / доставки: березень - червень / травень - грудень

Урожай: 2019

Оцінка за системою SCA: 84

   Смаковий профіль: Дуже чиста чашка з правильно збалансованою кислотністю, гладким, м'яким тілом і солодким тривалим післясмаком.

 

   Кава Inzovu складається з суміші кавових сортів схожих за смаком профілів, зібраних зі станцій обробки, розташованих по всьому ланцюжку поставки, що складається з більш, ніж 65 обробних станцій і 80 000 фермерів. Суміш уособлює собою баланс і смак кращих сортів кави в Руанді і дозволяє отримувати стабільний продукт рік за роком.

   Кава Inzovu проводиться дрібними фермерами, більшість з яких мають менше 300 дерев. Фермери, які продають своє зерно на належні RTC обробні станції, мають доступ до навчання агрономії, яка вчить їх, як вирощувати каву екстра-класу і підвищувати врожайність.

 

   У нашому інтернет-магазині Ви можете купити свіжообжарену каву в зернах арабіка, на ваше прохання ми виконаємо безкоштовно помел кави під різні види приготування (еспресо, турка, френч-прес).

   Наша кава в зернах упаковується в 4-х шарову сертифіковану упаковку в варіації 100 гр., 250 гр., 500 гр., і 1000 гр., яка оснащена оснащена зіплоком (для довшого збереження якості кави та зручного використання) і запаюванням.

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

12 other products in the same category: