Свіжеобсмажена кава в зернах арабіка Гондурас купити

Кава Гондурас Honduras SHG EP

 

   Honduras SHG EP - кава в зернах арабіка з Гондурасу. Зерна цієї кави вирощуються на висоті 1350+ метрів над рівнем моря, зібрані і відсортовані вручну.

    При заварюванні в чашці, за технологією міжнародного каппінгу, кава з країни Гондурас характеризується: м'яким ароматом з готами ванілі та горіхів, збалансованим тілом, смаковими нотами темного шоколаду, горіха та какао.

Детальніше

190,00 ₴

Опис

Свіжеобсмажена кава в зернах арабіка Гондурас Honduras SHG EP

 

Країна: Гондурас

Сорт: Bourbon, Catura, Catuai

Висота зростання: 1350+ метрів над рівнем моря.

Процес обробки зерна: Митий

   При заварюванні в чашці, за технологією міжнародного каппінгу, кава з країни Гондурас характеризується: м'яким ароматом з готами ванілі та горіхів, збалансованим тілом, смаковими нотами темного шоколаду, горіха та какао.

   Країна Гондурас входить в світовий кавовий пояс, її гірський рельєф, грунт, клімат створюють прекрасні умови для вирощування зерен кави виду арабіка. У Гондурасі широкий асортимент якості вирощеної кави в зернах, від більш дешевих центральноамериканських сортів, для кавових блендів, до високогірних спешілті лотів, які складають сильну конкуренцію найбільш популярним Центральноамериканським сортам.

   Цей конкретний сорт арабіки за смаковими показниками більш складний, ніж його колега HG.

   SHG (Strictly High Grown) вказує, що зерна вирощували на висоті від 1350 метрів над рівнем моря. Кавові зерна, вирощені на більшій висоті і при більш низькій температурі, набагато довше дозрівають, є більш щільними, і створюють більш багатогранний і вишуканий смак, ніж зерна за класифікацією HG.

• EP (European Preparation) вказує, що сирі зерна сортуються вручну, щоб видалити будь-які дефектні зерна і сторонні матеріали.

   У минулому, в Гондурасі, виробники арабіки продавали її в Гватемалу, де зерна, як місцеві, продавався за вищою ціною, через хорошу репутацію гватемальської кави. Після того, як був введений державний податок на експорт кави, кава в зернах почала займати більшу роль в бізнесі, країна збільшила його виробництво і значно поліпшила якість. З тих пір попит збільшився, і продаж кави в зернах, через кордон, став непотрібним. В даний час виробники кави і уряд Гондурасу поставили задачу ще сильніше поліпшити якість кави. Були прийняті закони, що дають фіскальні стимули для виробників кави в зернах, а так само були побудовані автомагістралі, що дають доступ до віддалених регіонів фермерів - виробників кави в зернах.

   У нашому інтернет-магазині Ви можете купити свіжообмажену каву в зернах арабіка, на ваше прохання ми виконаємо безкоштовно помол кави під різні види приготування (еспресо, турка, френч-прес).

   Наша кава в зернах упаковується в 4-х шарову сертифіковану упаковку в варіації 100 гр., 250 гр., 500 гр., і 1000 гр., Яка оснащена зіплоком (для довшого збереження якості кави та зручного використання) і запаюванням.

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

11 other products in the same category: