Свіжеобсмажена кава в зернах арабіка Індія Плантейшн АА купити

Кава Індія Plantation АА

 Високоякісна індійська кава в зернах арабіка сухої і митої обробки класифікується як арабіка Плантейшн. Кращі ступені якості - А, В, С і Т.

  Виростає на висоті 750 - 1500 метрів над рівнем моря.

 Кава високої щільності з насиченим оксамитовим гіркуватим смаком чорного шоколаду і ароматом прянощів цитрусів і сухофруктів. Кава в Зернах Індія Плантейшн кислувата, міцна, з відтінками сухофруктів

Детальніше

200,00 ₴

Опис

 Свіжеобсмажена кава в зернах арабіка Індія Плантейшн АА ( Plantation AA )

  Каву в Індії почали вирощувати з XVII століття. Легенда свідчить, що мусульманський пілігрим Баба Будан з Ємену ще в 1670 році посадив в Індії сім кавових зерен, провезених з Аравії в суворій секретності. Вдячні індуси назвали на честь пілігрима місто Бабабудан, в околицях якого і сьогодні вирощують каву.

   Перші кавові плантації були засновані в Індії під егідою англійців в 1840 році. А після завоювання незалежності в 1949 році Індія дуже швидко стала великим експортером в галузі кави. На каву групи Плантейшн припадає близько ¾ індійського кавового експорту. Плантейшн - це кава яка обробляється вологим способом і є досить цінною. Кавові дерева ростуть на одній плантації з кущами спецій (кардамон, гвоздика, ваніль, пекучий перець) і плодові дерева (апельсин, банан), и це надає каві Індія Плантейшн А різноманітну гаму ароматів. Ця кава високої щільності з насиченим оксамитовим гіркуватим смаком чорного шоколаду і ароматом прянощів цитрусів і сухофруктів. Кава в Зернах Індія Плантейшн кислувата, міцна, з відтінками сухофруктів, відмінно підійде для будь-якого часу доби і добре доповнить інші сорти кави.

  

У нашому інтернет-магазині Ви можете купити свіжообжарену каву в зернах арабіка, на ваше прохання ми виконаємо безкоштовно помол кави під різні види приготування (еспресо, турка, френч-прес).

 Наша кава в зернах упаковується в 4-х шарову сертифіковану упаковку в варіації 100 гр., 250 гр., 500 гр., і 1000 гр., яка оснащена оснащена зіплоком (для довшого збереження якості кави та зручного використання) і запаюванням. 

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

11 other products in the same category: