Батьківщина кави Ефіопія - інтернет магазин кави Caffissimo

Батьківщина кави Ефіопія.

 

   Якщо Ви бажаете придбати смачну каву – обов’язково спробуйте Ефіопію. За легендою каву першими почали вживати та вирощувати саме в Ефіопії. Найвідоміші сорти з ефіопської кави діляться по регіонах: Харар, Йіргачіфф, Сідама, Лімму та Джимма.

   В Ефіопії каву здебільшого продають через товарну біржу. Її заснували у 2008 році, для захисту фермерів від нестабільності ринку, оскільки невдалий урожай може знизити ціни. Зазнавши збитків, фермерам буде важко продовжувати обробляти плантації. А ми не зможемо купити каву Ефіопії. Тому біржа платить фермерам стабільну вартість незалежно від того, яка ціна зараз на ринку.

   Які сорти кави Ефіопії?

    Сідама вирощує каву, яку оцінять любителі кави за смаковими нотами ягід, фруктів із чудовим насиченим квітково-ванільним ароматом!

Якщо купити цей сорт кави Ефіопії, Ви відчуєте властивий йому бархатистий, шоколадний відтінок, який розбавляє кислинка. Аромат солодкуватий, з явними нотками ванілі, цитрусових та фруктів. Має стабільний карамельно-вершковий обволікаючий післясмак з ледь помітною гіркуватістю.

   Йіргачіфф (Yirgacheffe). Росте теж в регіоні Сідама, але в окремому раїоні, на півдні країни. Визнаний одним із найчудовіших видів кави з Ефіопії, яку можна купити. Кава вкрай ароматна, насичена нотками бергамоту та квітів. Йіргачіфф – цікавий і один із найперспективніших районів Ефіопії, звідки можна купити каву. Напій із района Йіргачіфф дуже витончений та багатогранний. Він може бути витончено вишуканим і бентежно унікальним.

Щоб розкрити для себе багатство смаку Йіргачіффа, спробуйте купити каву Ефіопія Йіргачіфф із фруктово-квітковим запахом та ягідними нотками. Це приголомшливий шоколадно-фруктовий смак із цитрусовою кислинкою.

   Ще один сорт кави Джимма Ефіопія, яку Ви можете купити в нашому інтернет-магазині. При приготуванні вона має насичений і тонкий аромат, та оригінальний насичений смак, що ні з чим не сплутаєш. Зокрема, дивує незвичайний післясмак з винними нотами.

   Ви можете придбати каву Ефіопія Гедео. Тут її вирощують уже сотні років, фермери зберігають традиції і не застосовують хімікатів, тому кава екологічно чиста. Ця квіткова кава з делікатною кислинкою. У смаку відчувається яблучний джем та ягоди (полуниця, чорниця).

   Харар (Harar). Придбати каву Ефіопія натуральної обробки Харар, вона відрізняється за смаком від деревної та землистої до явно помітних нот лохини.

Кава з Харара Ефіопія часто настільки нетипова, що люди, пов'язані з кавовою індустрією або хто зміг купити її, чітко визнають Харар як зразок різноманіття нетипових варіантів кави! Радимо купити цю цікаву каву з Ефіопії.

   На південному заході Ефіопії вирощують 2/3 всього врожаю кави, яку Ви можете купити. Варто згадати сорти Ліма та Бабека. Вони мають чудовий, яскравий смак і запам'ятовуються фруктово-винним ароматом з шоколадними нотками.

   У нашому інтернет-магазині Ви можете купити каву свіжої обсмажки Ефіопія.