Свіжеобсмажена кава в зернах арабіка Колумбія Супремо купити

Кава Колумбія Supremo Inza

 «Supremo» (Супремо) - колумбійська кава в зернах арабіка з гірського хребта Колумбії в західній частині Анд.

Це добре збалансована кава з фруктовими і цитрусовими нотами, які властиві якісній колумбійській каві. Смак в чашці: добре збалансована кава з легкою цитрусовою кислинкою і солодкими нотами шоколаду та марципану. Гарне тіло. М'який аромат. Соковитий, тягучий смаковий букет. Квітковість. 

Детальніше

190,00 ₴

Опис

 Свіжообсмажена кава в зернах арабіка Colombia Supremo Inza

 

Країна: Колумбія

Регіон: Cauca

Кооператив: Сooperativa Agricola Del Quindio

Урожай: жовтень-листопад 

Висота зростання: 1800+ метрів над рівнем моря.

Процес обробки зерна: Митий

Підвид арабіки: Caturra, Catimor

Рекомендуємо приготування: Еспрессо, пуровер, аеропресс.

   При заварюванні в чашці, за технологією міжнародного капінга, напій характеризується: хорошим балансом з легкою цитрусовою кислинкою і солодкими нотами шоколаду та марципану. Гарне тіло напою. Аромат м'який. Соковитий, тягучий смаковий букет. Квітковість. Післясмак іриски.

      «Supremo» (супремо) - колумбійська кава в зернах, виду арабіка, з гірського хребта Колумбії в західній частині Анд. Це добре збалансована кава з фруктовими і цитрусовими нотами, як і властиво якісній колумбійській каві, має повне тіло. При екстракції в еспресо ви повинні отримати більше тіла з присмаком какао і іриски, а з більш повільними методами екстракції, ви виявите більше фруктових, цитрусових нот.

   Основний урожай зерен колумбійської арабіки збирається у другому семестрі, з жовтня по листопад. «Мітака» або вторинний урожай зерен колумбійської арабіки збирається в першому семестрі з березня по квітень. Виробники самостійно обробляють кавові ягоди арабіки способом митої обробки. Пергамент сушать на патіо або в сушарках, в залежності від погодних умов.

    Регіон Cauca  розташованийза 91 кілометр від столиці департаменту Каука-Попаян, муніципалітету, розташованого в горах, які складають центральний гірський масив Анд. Містичний регіон, де було знайдено велику кількість археологічних знахідок, який є частиною національного парку Тьєррадентро, одного з трьох найважливіших місць археології в Колумбії.

    Багатство та біорізноманіття регіону відображено в різноманітності сільськогосподарської продукції, особливо виділяють каву та інші екзотичні культури. Серед селян, які обробляють землю, є корінні племена, такі як Paeces.

   Колумбійська кава в зернах, виду арабіка, має репутацію одного з кращих сортів кави в світі. З початку 19 століття Колумбія вирощує і експортує зерна кави, виду арабіка, відому своїм повним тілом, яскравою кислотністю і багатим післясмаком. Величезне розширення області, що підходить для вирощування кави і конкретної кліматичної системи країни, робить Колумбію другою за величиною країною-виробником кави в зернах арабіка в світі. Оскільки зерна кави збирають круглий рік, з двома піковими врожаями, розкиданими по різних кавовим регіонах, свіжий колумбійська кава доступна протягом всього року.

    

У нашому інтернет-магазині Ви можете купити свіжообжарену каву в зернах арабіка, на ваше прохання ми виконаємо безкоштовно помол кави під різні види приготування (еспресо, турка, френч-прес).

 Наша кава в зернах упаковується в 4-х шарову сертифіковану упаковку в варіації 100 гр., 250 гр., 500 гр., і 1000 гр., яка оснащена зіплоком (для довшого збереження якості кави та зручного використання) і запаюванням.

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

11 other products in the same category: