КСвіжеобсмажена кава в зернах Колумбія Супремо

Свіжеобсмажена кава в зернах арабіка Колумбія Супремо.

 Спосіб обробки зерна - митий.

 Кава високої якості, з великим зерном.

Смак оксамитовий, солодкуватий, з приємною збалансованою кислотністю. В післясмаку відчуваються приємні ноти мигдаля та какао.

Багатий букет смакових відтінків. Підходить для приготування різними способами.

Кава для справжніх гурманів.

Детальніше

95,00 ₴

Опис

Свіжеобсмажена кава в зернах арабіка Колумбія Супремо.

 Спосіб обробки зерна - митий.

 Висота зростання 1650-2100м над рівнем моря.

Регіон: Tolima.

  Багатий і складний смак Colombia Supremo Tolima починається з приємною збалансованої кислотності і продовжується складними нотами темного шоколаду і кісточкових фруктів в поєднанні з «земляною» тематикою, властивою всім більшості колумбійських видів. Глибока домінуюча нота какао в післясмаку м'яко перекочується в солодкість мигдалю.

 Історично, Толіма - відносно новий кавовий регіон в Колумбії. Ця кава була вперше представлена в регіоні Толіма на початку 20-го століття і протягом багатьох років її звозили на продаж в більш великі регіони країни як каву "Пергамін", тобто звичайну комерційну колумбійську каву. До недавнього часу Толіма не була виділена як окремий регіон, і з моменту відділення, Толіма добре показала себе на торгах Cup of Excellence і змаганнях Roasters Guild.

 Більшість площ для вирощування кави розташовані в Центральному гірському хребті, це означає, що в ранкові години рослини кави отримують більше сонця, що покращує загальний рівень його якості.

 Цей значний гірський масив знаходиться під впливом декількох вулканів, як активних, так і вимерлих, які протягом багатьох років формують вулканічний грунт, дуже багатий мінералами і з дренажною здатністю. Цей тип ґрунту ідеально підходить для вирощування кави.

У нашому інтернет-магазині Ви можете купити свіжообжарену каву в зернах арабіка, на ваше прохання ми виконаємо безкоштовно помол кави під різні види приготування (еспресо, турка, френч-прес).

 Наша кава в зернах упаковується в 4-х шарову сертифіковану упаковку в варіації 100 гр., 250 гр., 500 гр., і 1000 гр., яка оснащена оснащена зіплоком (для довшого збереження якості кави та зручного використання) і запаюванням.

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

11 other products in the same category: