Свіжеобсмажена кава в зернах авторський бленд арабіки Домінік купити

Кава бленд арабіки Домінік

  Добре збалансована суміш свіжообсмаженої кави із середнім тілом, оксамитовим смаком, нотами горіха і гіркуватістю какао в післясмаку, змішаними з легкої фруктової кислинкою цитрусових і зеленого винограду. Стійкий, яскраво-виражений аромат.

  Співвідношення: 100% арабіка. Купаж африканської, південноамериканської і індійської арабіки.

Детальніше

180,00 ₴

Опис

Авторський бленд кави в зернах свіжого обсмаження 100% арабіки "Домінік"

  Добре збалансована суміш із середнім тілом, оксамитовим смаком, нотами горіха і гіркуватістю какао в післясмаку, змішаними з легкою фруктовою кислинкою цитрусових і зеленого винограду. Ця суміш з додаванням молока або вершків стане Вашою ідеальною ранковою кавою. Стійкий, яскраво-виражений аромат. 3 сорти високоякісної арабіки з надр Південної Америки з додаванням африканської Ефіопії.

  Співвідношення: 100% арабіка. Купаж африканської, південноамериканської і індійської арабіки.

  У нашому інтернет-магазині Ви можете купити свіжообжарену каву в зернах арабіка, на ваше прохання ми виконаємо безкоштовно помол кави під різні види приготування (еспресо, турка, френч-прес).

  Наша кава в зернах упаковується в 4-х шарову сертифіковану упаковку в варіації 100 гр., 250 гр., 500 гр., і 1000 гр., яка оснащена зіплоком (для довшого збереження якості кави та зручного використання) і запаюванням.

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

6 other products in the same category: