Свіжеобсмажена кава в зернах авторський бленд арабіки Амхара купити

Кава бленд арабіки Амхара

   Дивовижно оксамитовий бленд, огортаючий своїм п'янким ароматом, даруючий неповторний смак з нотами чорного шоколаду, смажених горіхів і ледве помітною ягідної кислинкою. Рекомендуємо для приготування в джезві, гейзері, еспресо.

Детальніше

180,00 ₴

Опис

Свіжеобсмажена кава в зернах бленд арабіки Амхара

   Думаєте, що Вас позбавили можливості подорожувати?

   Тоді випийте чашку нашого нового бленду Амхара і закривши очі ви побачите жирафів в Африканської савані, стадо слонів мігруюче до водопою, і дівчину народу Амхара, яка готує ранкову каву.

   Цей бленд, дивно оксамитовий, він огортає своїм п'янким ароматом, який дарує неповторний смак з нотами чорного шоколаду, смажених горіхів і ледве помітною ягідною кислинкою. Відкрили очі? Ви вже готові підкорювати світ!

   Подорожуйте з нами і відкривайте світ, завдяки каві.

 

   У нашому інтернет-магазині Ви можете купити свіжообжарену каву в зернах арабіка, на ваше прохання ми виконаємо безкоштовно помол кави під різні види приготування (еспресо, турка, френч-прес).

   Наша кава в зернах упаковується в 4-х шарову сертифіковану упаковку в варіації 100 гр., 250 гр., 500 гр., і 1000 гр., яка оснащена зіплоком (для довшого збереження якості кави та зручного використання) і запаюванням.

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

6 other products in the same category: