Свіжеобсмажена кава в зернах арабіка Ефіопія Гуджи купити

Кава Ефіопія Guji Hambela Gr.2

Зерна цієї кави мають насичений фруктовий профіль, виділяючись яскравими нотками стиглих ягід, фруктів і цитрусових. Аромат кави чудово збалансований, з легкими відтінками квіткових та винних відтінків. Кожна чаша цієї кави в зернах стає справжньою подорожжю у світ витончених смаків та ароматів, приносячи задоволення та радість істинним поціновувачам кави.

Детальніше

295,00 ₴

Опис

Свіжообсмажена кава в зернах арабіка Ефіопія Гуджі Гамбела (Еthiopia Guji Hambela Gr2)

 

 

Країна: Ефіопія

Регіон: Guji

Підрегіон/Місто/Ферма: Hambela

Висота зростання: 1900-2100 м. над рівнем моря

Спосіб обробки: Natural (сухий)

Вид: Арабіка 100%

Сорт: Heirloom

Смакові ноти: полуниця, мед, абрикос, ожина.

Кислотність: середня.

Смак: фруктовий, соковитий.

Післясмак: тривалий.

Аромат: квітковий.

 

    Кава Ethiopia Guji Hambela Natural у зернах – це вишуканий сорт кави, що походить із регіону Гуджі в Ефіопії, із знаменитої області Гамбела. Ця кава має унікальний профіль смаку, який робить його популярною серед поціновувачів кави по всьому світу. Вирощування цієї кави відбувається на високогірних плантаціях, де ідеальні кліматичні умови та багатий вулканічний ґрунт створюють оптимальні умови для розвитку аромату та смакових якостей зерен. Ethiopia Guji Hambela Natural у зернах виготовляється методом натуральної обробки, що додає їй особливої складності та глибини смаку.

    Ця кава оброблена способом natural, також відомим як суха обробка, при якому шкірка і м'якоть кавових ягід не видаляються перед сушінням. Цей процес займає набагато більше часу, ніж мита обробка, і варіюється в залежності від вологості, температури та кількості сонячного світла. Кавову ягоду ("вишню") сушать на піднятих "африканських ліжках", щоб забезпечити циркуляцію повітря, а саму каву необхідно часто перевертати. Коли досягається бажаний вміст вологи, сушену ягоду очищають до внутрішнього зерна або бобів. Під час процесу сушіння солодка фруктова м'якоть ягоди проникає у внутрішню частину зерен, залишаючи дуже помітну фруктовість, яка може змінюватись, від легкої до інтенсивної.

    Зерна цієї кави мають насичений фруктовий профіль, виділяючись яскравими нотками стиглих ягід та фруктів. Аромат кави чудово збалансований, з легкими відтінками квіткових та винних відтінків. Кожна чаша цієї кави в зернах стає справжньою подорожжю у світ витончених смаків та ароматів, приносячи задоволення та радість істинним поціновувачам кави.

 

   У нашому інтернет-магазині Ви можете купити свіжообжарену каву в зернах арабіка, на ваше прохання ми виконаємо безкоштовно помел кави під різні види приготування (еспресо, турка, френч-прес).

   Наша кава в зернах упаковується в 4-х шарову сертифіковану упаковку в варіації 100 гр., 250 гр., 500 гр., і 1000 гр., яка оснащена зіплоком (для довшого збереження якості кави та зручного використання) і запаюванням.

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

12 other products in the same category: