Свіжеобсмажена кава в зернах арабіка Мексика купити

Кава Мексика SHG EP Veracruz Organic

   ☕ Смаковий профіль цього сорту кави, є досить різноманітним: насичена чашка з хорошим балансомтемний виноград, вишня родзинки, цитрус. Низька кислотність, густе тіло напою, інтенсивний післясмак з легкими нотами тютюну.

Детальніше

210,00 ₴

Опис

Свіжеобсмажена кава в зернах арабіка Мексика SHG EP Veracruz Organic

 

Штат:  Веракруз

Висота: 1000-1300 м. над рівнем моря

Клімат: помірний, середньорічна температура +21 С, рясні опади влітку й восени

Сорт: Typica, Bourbon, Caturra

Обробка: Mита

 

   Іспанські поселенці першими привезли каву в Мексику в 18 столітті, де вона була вперше висаджена на родючих високогір'ях. Протягом багатьох років у виробництві кави домінувала невелика кількість землевласників. Після аграрної земельної реформи після революції 1920-х великі плантації втратили монополію на виробництво, і вирощування кави стало поширюватися на невеликі ферми.

   Національний інститут кави Мексики (INMECAFE) був заснований в 1973 році для надання технічної допомоги і кредитування виробників. В результаті виробництво кави в сільській місцевості росло швидкими темпами. Протягом 1970-х і 1980-х років уряд Мексики активно просував виробництво кави серед місцевих фермерів, особливо в зелених південних районах країни. До 1991 року Мексика стала четвертим за величиною виробником кави в світі, і кава мала величезне значення для економіки країни. За цим бумом пішов спад. Кінець картельного контролю над цінами, введений Міжнародною організацією кави (ICO), і втрата підтримки з боку уряду Мексики призвели до хаосу в кавовому секторі. INMECAFE був ліквідований, і виробники раптово зіткнулися з труднощами в пошуку покупців для своєї кави. Найбільше постраждали місцеві виробники. Виробництво і якість різко впали в цей період, відомий як «кавова криза».

   У відповідь на кризи і щоб заповнити вакуум, залишений INMECAFE, виробники сформували колективи. З роками багато хто з цих виробників отримали сертифікати Fair Trade і / або Organic.

   Хоча виробництво кави в Мексиці не повернулося до рівня дев’яностих, в даний час вона займає 10-е місце в світі по виробництву кави. На південні штати Веракруз, Пуебла, Оахака і Чьяпас з їх багатими вулканічними ґрунтами і постійними дощами припадає 95% від загального обсягу виробництва. І хоча більша частина кави Мексики йде на змішування комерційних сортів, кава в зернах більш високої якості цінується за профіль чашки, який часто включає яскраву кислотність, гладку, майже кремову консистенцію і нотки шоколаду.

   Регіон Веракруз розташований в передгір'ї Сьєрра Мадре Орієнталь в 50 км від найвищої точки Мексики — вулкана Сітлальтепетль або піку Орисаба. Кава Веракруз володіє щільним тілом і хорошим балансом завдяки вулканічним ґрунтам та вологому клімату.

   Кислотність – низька

   Смакові ноти - темний виноград, вишня родзинки, цитрус

   Тіло напою - густе, сбалансоване

   Післясмак - інтенсивний, легкі ноти тютюну

   Насичена чашка з хорошим балансом

 

   У нашому інтернет-магазині Ви можете купити свіжообжарену каву в зернах арабіка, на ваше прохання ми виконаємо безкоштовно помел кави під різні види приготування (еспресо, турка, френч-прес).

    Наша кава в зернах упаковується в 4-х шарову сертифіковану упаковку в варіації 100 гр., 250 гр., 500 гр., і 1000 гр., яка оснащена зіплоком (для довшого збереження якості кави та зручного використання) і запаюванням.

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

12 other products in the same category: