Свіжеобсмажена кава в зернах арабіка Кенія купити

Кава Кенія Kenya AA Plus Kijani Kiboko

   Ця кенійська кава в зернах є класичним представником кави з цього регіону, оцінка за шкалою SCA 86,5.

   У її смакових характеристиках переважають: цитрусова кислинка, чорна смородина, помідор черрі. Тіло: оксамитове. Післясмак: тривалий і солодкий. Аромат: ягідні відтінки переходять у квітковий букет.

Детальніше

295,00 ₴

Опис

Свіжеобсмажена кава в зернах арабіка Кенія

(Kenya AA Plus Kijani Kiboko)

 

Регіон: Nyeri

Виробник: дрібні фермерські господарства

Висота зростання: 1600 - 2000 м. над рівнем моря

Сорт: SL 28 & SL 34, Ruiru 11

Період врожаю: основний в жовтні - грудні, вторинний в червні - серпні

Класифікація зерна: АА + (найбільше за розміром зерно)

Спосіб обробки: митий

Оцінка SCA: 86,5

   Профіль чашки: У смаку цитрусова кислинка, чорна смородина, помідор черрі. Тіло: оксамитове. Післясмак: тривалий і солодкий. Аромат: ягідні відтінки переходять у квітковий букет.

   Загальна площа вирощування кави в зернах в Кенії оцінюється в 160 000 га. Плантації становлять близько однієї третини площі. Однак, велика частина землі використовується дрібними фермерами, які стають частиною кооперативів. Як правило зерна кави продаються через аукціони, які проводяться щотижня в період збору врожаю.

   Ціна між покупцем і продавцем визначається якістю чашки і оцінкою, яка в основному залежить від розміру кавових бобів. Поєднання червоного вулканічного ґрунту, великих висот зростання і ідеального клімату має вирішальний вплив на розвиток аромату, який характеризує даний сорт кави в зернах.

   Зерна кави, що мають розміри вище 17/18, називаються «AA» і є найбільшими в своєму роді. Приставки «Топ» або «Плюс» відносяться до смакових характеристик, і додаються в разі, якщо смак даної кави в зернах дійсно насичений і багатий.

   Відомий регіон Ньєрі знаходиться в самому серці центральної гірської частини, між західною околицею гори Кенія і східним краєм долини Великої Ущелини і славиться вирощуванням кращої кави в країні.

   Всі зерна кави проходять вологу обробку, і сушиться на так званих «африканських ліжках» до досягнення рівня вологості приблизно в 12%.

   У нашому інтернет-магазині Ви можете купити свіжообмажену каву в зернах арабіка, на ваше прохання ми виконаємо безкоштовно помол кави під різні види приготування (еспресо, турка, френч-прес).

   Наша кава в зернах упаковується в 4-х шарову сертифіковану упаковку в варіації 100 гр., 250 гр., 500 гр., і 1000 гр., Яка оснащена зіплоком (для довшого збереження якості кави та зручного використання) і запаюванням.

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

12 other products in the same category: