Купити каву в зернах свіжого обсмаження. Свіжообсмажена кава по гарній ціні. Обирайте! - интернет магазин кофе Caffissimo
 • Купи на5% дешевше каву свіжого обсмаження!

 • Чому варто вибрати саме свіжообсмажену каву в зернах?

  Всі ми чули крилатий вислів Воланда «Свіжість буває тільки одна - перша, вона ж і остання» це повною мірою відноситься і до обсмажених зерен кави.

  В процесі обсмажування, кавові зерна, як і більшість продуктів, що ми вживаємо, піддаються впливу високої температури, і в них відбуваються досить складні хімічні реакції і фізичні зміни. В результаті, яких утворюються унікальні ароматичні та смакові сполуки, які і проявляються в чашці з напоєм.

  Як довго зберігається унікальний смак свіжообсмаженої кави в зернах?

  Найбільшими ворогами смаку кави є повітря і час.
  Тільки максимально свіже обсмажування зерен дозволяє насолодитися унікальним ароматом і смаком певного моносорту кави. Протягом 48-72 годин після обсмажування зерна набирають смак, а найсильніший смак розкривається через 9-15 днів і зберігається до 3-х місяців. Після 3-х місяців в смаку напою залишається тільки гіркота старого масла, і кофеїн.

  Чому варто купити свіжообсмажену каву в зернах у нас?

  У нас тільки кава свіжого обсмажування. Обсмажуємо зерна кави 2-3 рази в тиждень, індивідуально під Ваше замовлення, і не смажимо про запас.

  Ми займаємося тільки обсмаженням кави в зернах і обсмажуємо її для кав'ярень, кондитерських і ресторанів, та для великої кількості індивідуальних покупців.

  Зелені зерна купуємо тільки у перевірених іноземних трейдерів та безпосередньо у фермерів.

  Обсмажчик і співробітники нашої фірми пройшли навчання і сертифікацію у Світовій Асоціації Спешиалті Кави SCA, і постійно підвищують свій рівень знань про каву.

  Наше виробництво це два професійних газових ростера фірми TOPER на 1 і 20 кг. завантаження зерна.

  Консультанти нашого иінтернет магазина завжди проконсультують і допоможуть Вам у виборі кави в зернах, розкажуть про смакові особливості того чи іншого моносорту арабіки, робусти або бленду.

  Також ми завжди можемо безкоштовно змолоти Вам зерна під необхідний спосіб заварювання.

  Всім нашим клієнтам, які зареєструвалися в нашому інтернет магазині, з третього замовлення надається постійна знижка 5% на весь асортимент свіжообсмаженої кави в зернах.

  Ми розробили лінійку свіжообсмаженої кави, яка зможе задовольнити як початківця так і досвідченого поціновувача.
  Наш асортимент кави в зернах передбачає максимум варіантів в залежності від уподобань і особливостей покупця. У нас є недорогі бленди для масового споживача, популярні моносорти арабіки для поціновувачів, унікальні преміум спешиалті-лоти для гурманів.

  Наш інтернет магазин надає зручні способи оплати, як готівковим, так і безготівковим шляхом. Здійснюємо доставку по Харкову кур'єром (безкоштовно при замовленні від 2 кг), по містах України (Київ, Дніпро, Запоріжжя, Миколаїв, Одеса, Суми, Чернігів, Полтава, Кропивницький, Вінниця, Житомир, Рівне, Луцьк, Львів, Івано-Франківськ) та в інші міста, де є служби доставки. При розмірі замовлення від 1199 грн. доставку оплачуємо ми.


  Ми не обіцяємо Вам рай,

   Але зробимо все, щоб кава, яку ми обсмажили, дарувала Вам радість і задоволення!

 • Безкоштовна доставка

  При купівлі більше 2 кілограм кави доставка кур'єром в м.Харкові за вказаною адресою здійснюється БЕЗКОШТОВНО!

 • Оптові ціни

  Зв'яжіться з нами і ми запропонуємо Вам найкращі умови !!! Менеджер по роботі з оптовими клієнтами
  Костянтин +38 (066) 796-19-63