Свіжеобсмажена кава в зернах робуста Індія Парчмент AА купити

Свіжеобсмажена кава в зернах Індія Parchment AА

Свіжеобсмажена кава в зернах робуста Індія Parchment AА.

Цей сорт кави в зернах, має приємний шоколадний аромат з винними тонами, і дає гіркуватий, сильно насичений настій. Післясмак яскравий, дуже довгий. Часто використовується при створенні еспресо сумішей. Сорт кави характеризується підвищеним вмістом кофеїну.

Детальніше

Цього товару немає в наявності


105,00 ₴

Опис

 Свіжеобсмажена кава в зернах робуста Індія Parchment AА

Спосіб обробки зерна - митий.

Висота зростання 300-1200м над рівнем моря.

Плантації робусти, що вирощують сорт Парчмент знаходяться в Індії на більш низьких рівнях зростання, в основному, на висоті 300-1200м над рівнем моря, на схилах гір з ідеальною комбінацією сонячного світла, тіні, опадів і складових ґрунту. Багато з цих плантацій так само придатні для вирощування арабіки.

 Цей сорт має приємний шоколадний аромат з винними тонами, і дає гіркуватий, сильно насичений настій. Післясмак яскравий, дуже довгий. Часто використовується при створенні еспресо сумішей. Сорт кави характеризується підвищеним вмістом кофеїну.

У нашому інтернет-магазині Ви можете купити свіжообжарену каву в зернах робуста, на ваше прохання ми виконаємо безкоштовно помол кави під різні види приготування (еспресо, турка, френч-прес).

 Наша кава в зернах упаковується в 4-х шарову сертифіковану упаковку в варіації 100 гр., 250 гр., 500 гр., і 1000 гр., яка оснащена оснащена зіплоком (для довшого збереження якості кави та зручного використання) і запаюванням.

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

2 other products in the same category: