Свіжеобсмажена кава в зернах арабіка Кенія купити

Свіжеобжарена кава в зернах арабіка Кенія Endebess Natural

   Ця кава з Кенії є особливою, а саме вона сухої обробки, а це велика рідкість для кенійської кави. У смаку виражені ноти стиглої вишні, ожини, чорниці, а на післясмаку розкриваються ноти шоколаду з відтінками родзинок і чорносливу.

Детальніше

180,00 ₴

Опис

Свіжеобжарена кава в зернах арабіка Кенія Kenya Endebess Natural

 

Країна: Кенія

Регіон: землі гори Елгон і гори Кенія

Різновид: Batian, Ruiru11, SL28, SL34

Висота зростання: 1750-1950 метрів над рівнем моря

Тип грунту: Вулканічний

Рекомендації: Соковитий Фільтр і Яскравий Еспрессо

Оцінка за SCA: 86,75

Чашка: Солодка, сухофрукти, ягоди, мед, тропічні фрукти

 

   Особливістю цієї кави з Кенії є те що ягоди кави збираються і сортуються вручну, а потім висушуються на «африканських ліжках» під палким кенійським сонцем. Як правило, сушка триває 21-28 днів до досягнення зерном необхідної вологості. Зерна перевертають вручну, як мінімум, чотири рази в день.

   Сама ферма Endebess Estate розташована в північній частині рифтової долини Кенії поблизу ринкового містечка Кітале в окрузі Транс-назо. Endebess Estate має близько 758 га загальної площі землі, 248 з яких відведено під каву. Плантації кави розкинулися біля підніжжя гори Елгон, яка є вимерлим вулканом на кордоні Уганди і Кенії. Ще в 40-х роках Endebess Estate переробляла як власну каву, так і врожаї від сусідніх дрібних виробників. Раніше фермою володів і керував пан Д'Олье, в 1976 році вона була продана компанії Gatatha Farmers Co Ltd., а в 2011 році знову була перепродана своєму нинішньому власникові - Kaitet Tea Plantations.

   Цей сорт кави натуральної обробки дозволить вам по новому поглянути на кенійську каву і відкрити для себе плюси традиційної сухої обробки кавового зерна.

 

   У нашому інтернет-магазині Ви можете купити свіжообжарену каву в зернах арабіка, на ваше прохання ми виконаємо безкоштовно помел кави під різні види приготування (еспресо, турка, френч-прес).

   Наша кава в зернах упаковується в 4-х шарову сертифіковану упаковку в варіації 100 гр., 250 гр., 500 гр., і 1000 гр., яка оснащена оснащена зіплоком (для довшого збереження якості кави та зручного використання) і запаюванням.

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

12 other products in the same category: