Свіжеобсмажена кава в зернах арабіка Сальвадор купити

Свіжеобсмажена кава в зернах арабіка Сальвадор El Salvador El Mural

У чашці кави ви відчуєте соковиту цитрусову кислотність, яка прекрасно збалансована нотами солодкої карамелі, червоних фруктів, апельсина і ванілі. Ніжний шоколадний післясмак і стійкий аромат, не залишать вас байдужими до цього чудового сорту кави.

Детальніше

130,00 ₴

Опис

Свіжеобсмажена кава в зернах арабіка Сальвадор El Salvador El Mural

 

Регіон: Чалатенанго

Муніципалітети: Сітала і Ла-Пальма

Висота зростання: 1200-1550 метрів над рівнем моря

Спосіб обробки: Митий

Час збору врожаю: Листопад-Березень

Різновид: Катімор, Бурбон, Пакас

Чашка: середня цитрусова кислотність з нотами солодкої карамелі, червоних фруктів, апельсина і ванілі. Ніжний шоколадний післясмак і стійкий аромат.

 

Ель-Мураль - це суміш зерен кави, вирощених дрібними фермерами з двох основних муніципалітетів: Сітала і Ла-Пальма. Обидва вони є частиною «Монтекрісто Тріфініо», національного парку з трьома кордонами, що розділяє Сальвадор, Гватемалу і Гондурас. Названий в 2011 році біосферним заповідником, цей район відрізняється неймовірно багатим рослинним біо-різноманіттям. Чалатенанго - це так само регіон ремісників, художників і творчих людей. Мальовниче місто Ла-Пальма обдароване захоплюючими краєвидами і прекрасним кліматом.

Соковита цитрусова кислотність в чашці, прекрасно збалансована нотами солодкої карамелі, червоних фруктів, апельсина і ванілі. Ніжний шоколадний післясмак і стійкий аромат, не залишать вас байдужими до цього чудового сорту кави.

Сальвадор виробляє тільки каву сорту Арабіка. Майже вся кава вирощується в тіні. Не дивлячись на те, що більшість ферм в Сальвадорі вважаються середніми в розмірах, в порівнянні з розмірами ферм в інших країнах Центральної та Південної Америки, саме пристрасть фермерів Сальвадора до створення дійсно особливої кави, забезпечує їм незаперечний успіх у світі кави.

 

   У нашому інтернет-магазині Ви можете купити свіжообжарену каву в зернах арабіка, на ваше прохання ми виконаємо безкоштовно помел кави під різні види приготування (еспресо, турка, френч-прес).

   Наша кава в зернах упаковується в 4-х шарову сертифіковану упаковку в варіації 100 гр., 250 гр., 500 гр., і 1000 гр., яка оснащена оснащена зіплоком (для довшого збереження якості кави та зручного використання) і запаюванням.

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

12 other products in the same category: