Свіжеобсмажена кава в зернах арабіка Ефіопія Йіргачеф Ададо купити

Свіжеобсмажена кава в зернах арабіка Ефіопія Ададо Ethiopia Adado

   Даний сорт є перлиною Ефіопської кави. Сухий спосіб обробки, смакові ноти какао, червоних фруктів, гуави, чудовий аромат жасмину, квітів, кислинка солодкого мандарина. Все це робить смак кави Ададо, чудовим і неповторним, який ви ніколи не забудете.

Детальніше

220,00 ₴

Опис

Свіжеобсмажена кава в зернах арабіка Ефіопія Ададо | Ethiopia Adado

 

   Регіон: Gedeo | Yirgacheffe

   Станція обробки: Adado

   Ферма: Bekele Legay Farm (Рік заснування: 1990, Територія - 10 га)

   Висота зростання: 1950-2000 м. над рівнем моря

   Час збору врожаю: листопад - (початок) січень

   Сорт: Dega, Kurume

   Спосіб обробки: Сухий

   Оцінка SCA: 88

   Смакові ноти: какао, червоні фрукти, гуава

   Аромат: квіти, білий чай, жасмин.

   Кислотність: мандарин

 

   Район Іргачеф (Yirgacheffe) регіону Гедео (Gedeo), вважається місцем паломництва для покупців Спешиалті кави. Сорти кави в зернах з яскравою, стріляючою кислинкою і квітковими нотами в ароматі, є візитною карткою цього невеликого, але відомого району вирощування кави.

   Особливістю кооперативу Adado є його система підтримки для багатьох фермерів, а також створення численних соціальних програм для більш широкої спільноти. Більшість фермерів володіють менш ніж гектаром землі, і вирощують каву просто як товарний урожай на задньому дворі. Кава зазвичай перемежовується з іншими натуральними культурами, такими як батат, манго і авокадо. Велика висота, на якій знаходяться ці ферми, сприяє створенню дивно солодкої, гладкої і складної чашки, в якій втілені всі кращі якості ефіопської кави.

   Bekele - землеробець Гедео з лісовою фермою площею 10 га. Його кавові дерева користуються захистом авокадо, ефіопського банана (ensente) та інших великих місцевих лісових дерев. Bekele вирощує кавові дерева сорту Дега і Куруме, які є як популярними, так і дуже старими ефіопськими сортами. Він встановив сушильні ліжка на території своєї ферми, щоб з більшою ефективністю просушувати кавову ягоду, яка надходить на них прямо з дерева.

   Народився і виріс в кавовій сім'ї, Bekele заснував свою власну ферму в 1990 році.

   Раніше він постачав свою каву, як і інші дрібні фермери і кооперативи, через Кооперативний Союз Фермерів Кава Yirgacheffe Ethiopian Commodity Exchange (ECX). Але після реформи в березні 2017 року, яка дозволила кооперативним станціям обробки безпосередньо експортувати свою каву, що дозволяє розділити кращі партії кави, підвищити ціни для фермерів і підвищити визнання кави вищої якості в Ефіопії, Bekele зміг продавати каву, безпосередньо. Ця покращена простежуваностість дозволяє нам купувати більше безпосередньо з одних і тих же мийних станцій з року в рік і відкриває можливості для партнерства з окремими фермерами або невеликими групами всередині спільноти.

 

   У нашому інтернет-магазині Ви можете купити свіжообжарену каву в зернах арабіка, на ваше прохання ми виконаємо безкоштовно помел кави під різні види приготування (еспресо, турка, френч-прес).

   Наша кава в зернах упаковується в 4-х шарову сертифіковану упаковку в варіації 100 гр., 250 гр., 500 гр., і 1000 гр., яка оснащена оснащена зіплоком (для довшого збереження якості кави та зручного використання) і запаюванням.

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

13 other products in the same category: