Свіжеобсмажена кава в зернах арабіка Гватемала купити
Розпродаж!

Свіжеобсмажена кава в зернах арабіка Гватемала Антигуа Los Volcanes

   Ця кава в зернах серед інших сортів кави з Гватемали, є однією з кращих з точки зору якості кави в зернах. Залежно від ступеня обсмаження і способу заварювання смакові відтінки можуть варіюватися від легких приємних цитрусових нот і тонкого смаку, що нагадує лісові горіхи, до смаку темного шоколаду.

Детальніше

135,00 ₴

-15,00 ₴

150,00 ₴

Опис

Свіжеобсмажена кава в зернах арабіка Гватемала Антигуа | Guatemala Antigua Los Volcanes

 

   Регіон: Антигуа | Antigua

   Висота зростання: 1500 метрів над рівнем моря

   Сорт: Bourbon, Catuai

   Спосіб обробки: Митий

   Смакові ноти: Лимон | фундук | шоколад

 

   Зелену каву в зернах в Гватемалі вирощують уже понад 140 років, а останні кілька десятиліть експорт кавового зерна став другим за значимістю джерелом доходу країни в іноземній валюті (після туризму).

   Фермерські господарства, які вирощують каву в Гватемалі, можуть мати порівняно незначні обсяги, але завдяки своїм смаковим і ароматичним якостям кава в зернах з Гватемали користується популярністю у любителів кави. Вирощування спешиалті кави в Гватемалі досить витратне, і, на жаль, скорочується через падіння цін на світовому ринку кави. Але, завдяки постійно зростаючому попиту на сорти кави спешиалті, кількість нагород за каву вищої якості з Гватемали зросла, особливо з регіону Антигуа, що несказанно радує місцевих виробників.

   Мальовниче місто Антигуа (La Antigua) є, не тільки батьківщиною нашої кави в зернах, а й культурною, історичною пам'яткою Гватемали. Місто оточене трьома вулканами, Агуа, Акантенанго і Фуего, які періодично проявляють свою активність.

   Завдяки чудовим кліматичним умовам і найбільш родючим вулканічним грунтам, сорти кави арабіка, такі як «Бурбон» і «Катуаі», виростають тут на висоті 1500 м. і вище над рівнем моря.

   Серед сортів кави Гватемали, GENIUNE ANTIGUA LOS VOLCANES безумовно, є однією з кращих, з точки зору якості, кавою в зернах.

   Смаковий профіль цього сорту кави, є досить різноманітним. Залежно від ступеня обсмаження і способу заварювання смакові відтінки можуть варіюватися від легких приємних цитрусових нот і тонкого смаку, що нагадує лісові горіхи, до смаку темного шоколаду (при більш темною обсмажуванні).

 

   У нашому інтернет-магазині Ви можете купити свіжообжарену каву в зернах арабіка, на ваше прохання ми виконаємо безкоштовно помел кави під різні види приготування (еспресо, турка, френч-прес).

 

   Наша кава в зернах упаковується в 4-х шарову сертифіковану упаковку в варіації 100 гр., 250 гр., 500 гр., і 1000 гр., яка оснащена оснащена зіплоком (для довшого збереження якості кави та зручного використання) і запаюванням.

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

13 other products in the same category: