Свіжеобжарена кава в зернах арабіка Гондурас El Jilguero

   Оригінальна кава в зернах обробки хани, рівня спешілті. У смаку переважають ноти сухофруктів, червоних ягід і рому, напій має округле тіло і високу солодкість.

Детальніше

130,00 ₴

Опис

Свіжеобжарена кава в зернах арабіка Гондурас (Honduras El Jilguero)

 

Регіон: Монтесільос, Марсала

Ферма / кооператив: El Jilguero

Фермери: 110 дрібних фермерів

Спосіб обробки: Хані

Висота зростання: 1200 - 1800 метрів над рівнем моря

Урожай: 2018/19

   Смаковий профіль: Округле, гладке тіло, висока солодкість, смак сухофруктів, червоних ягід і рому.

 

   У кооперативі «El Jilguero» об'єднані 50 жінок і 60 чоловіків, які вирощують органічну каву в середньому на 10 гектарах в невеликих масштабах.

Члени кооперативу постійно працюють над поліпшенням якості і продовжують рости в вирощуванні кави в зернах. Невеликий кооператив працює дуже по-сімейному і намагається максимально підтримувати окремих дрібних фермерів. Таким чином, кавовий кооператив допомагає фермерам, у яких є проблеми із зараженням комахами, дітям надаються підручники, а нове насіння кави надають членам.

   У цих умовах кава виростає з дуже хорошим, стабільним смаковим профілем. Кава в зернах від даного кооперативу, за рахунок обробки хани, дуже солодка, але в той же час має приємну ігриста кислотність і в цілому дуже збалансована.

 

   У нашому інтернет-магазині Ви можете купити свіжообжарену каву в зернах арабіка, на ваше прохання ми виконаємо безкоштовно помел кави під різні види приготування (еспресо, турка, френч-прес).

   Наша кава в зернах упаковується в 4-х шарову сертифіковану упаковку в варіації 100 гр., 250 гр., 500 гр., і 1000 гр., яка оснащена оснащена зіплоком (для довшого збереження якості кави та зручного використання) і запаюванням.

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

12 other products in the same category: