Свіжообсмажена кава в зернах арабіка Ефіопія Дімту грейд 1

Свіжообжарена кава в зернах Ефіопія Дімту грейд 1   (Ethiopia Dimtu Plantation Gr1) - це органічна кава з південної частини Ефіопії, регіону Гуджи.

Яскрава, вальна, з кислотністю лимонної цедри і сміливими нотами солодкої чорниці, вишні, ванілі, з багатим приємним післясмаком грейтфрута.

Детальніше

200,00 ₴

Опис

Свіжообжарена кава в зернах Ефіопія Дімту грейд 1 (Ethiopia Dimtu Plantation Gr1)

 

Регіон: Guji

Ферма: Dimtu Tero Farm

Висота зростання: 1808 – 2128 м. над рівнем моря

Різновид (Сорт): Heirloom

Процес обробки: Митий

Профіль Чашки: Лимон, Ваніль, Шоклад, Кісточкові фрукти

Кислотність - середня, лимонна

Тіло напою - середнє. Солодкість - висока

Смакові ноти - шоколад, ваніль, лимон, грейпфрут, кісточкові фрукти, ягоди

Післясмак - гейфрут

Оцінка за SCA: 88

   Ферма Дімту Теро простягається на 151 га землі в районі Одо Шакісо, де природне середовище сприятливе для вирощування одного з кращих сортів зернової кави в Ефіопії. Засновник ферми Getachew Zeleke працює з 136 зареєстрованими дрібними фермерами, які в сукупності володіють 989 гектарами землі. Вирощування і обробка зерен кави проводяться екологічно чистим і екологічно відповідальним способом (без забруднення і порушення балансу навколишнього середовища).

   Ефіопська кава в зернах Гуджи Дімту Guji Dimtu - це органічна кава з південної частини Ефіопії. Яскрава, вальна, з кислотністю лимонної цедри і сміливими нотами солодкої чорниці, вишні, ванілі, з багатим приємним післясмаком грейтфрута. Ми любимо цю каву за її характерну ефіопську сміливість і фруктові якості.

 

   У нашому інтернет-магазині Ви можете купити свіжообмажену каву в зернах арабіка, на ваше прохання ми виконаємо безкоштовно помол кави під різні види приготування (еспресо, турка, френч-прес).

   Наша кава в зернах упаковується в 4-х шарову сертифіковану упаковку в варіації 100 гр., 250 гр., 500 гр., і 1000 гр., Яка оснащена оснащена зіплоком (для довшого збереження якості кави та зручного використання) і запаюванням.

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

11 other products in the same category: