Свіжеобсмажена кава в зернах арабіка Папуа Нова Гвінея купити

Свіжеосмажена кава в зернах Папуа Нова Гвінея, Sigri Peaberry

Свіжеосмажена кава в зернах виду арабіка пібері 

Країна походження: Папуа Нова Гвінея

Смак в чашці: Шовковистий, гладкий і дуже чистий. Низька кислотність з хорошою солодкістю і збалансованістю. Шоколадно-карамельна чашка з деякими горіховими (мигдальними) акцентами. При правильному обсмажуванні, можна досягти м'якої фруктової кислотності з апельсиновими і грейпфрутовими нотами

Детальніше

160,00 ₴

Опис

Свіжеосмажена кава в зернах Папуа Нова Гвінея, Sigri Peaberry

Країна походження: Папуа Нова Гвінея.

Регіон: Долина Вахгі.

Назва ферми / кооперативу: Sigri Estate

Назва виду: Sigri Peaberry Blue Mountain

Висота зростання: 1550 м

Тип грунту: багаті вулканічні грунти

Період збору врожаю: з травня по червень

Середня кількість опадів: 2200 мм

Середньорічна температура ° C: 24 градуса

Різновид: Blue Mountain

Процес обробки: Митий

   Смак в чашці: Шовковистий, гладкий і дуже чистий. Низька кислотність з хорошою солодкістю і збалансованістю. Шоколадно-карамельна чашка з деякими горіховими (мигдальними) акцентами. При правильному обсмажуванні, можна досягти м'якої фруктової кислотності з апельсиновими і грейпфрутовими нотами.

 

   Sigri - це кава з Папуа Нової Гвінеї, у якої дійсно є родинний зв'язок з кавою Ямайка Blue Mountain, за винятком того, що кава даного походження дешевше, але тим не менш зовсім не гірше.

   Так само, даний сорт складається виключно зі спеціального виду кавового зерна Peaberry, що дослівно означає "Горохова ягода". Як правило в кавовій ягоді дозріває 2 напівсферичних зерна, але іноді зав'язуються такі ягоди, де всередині всього 1 зерно, що має круглу форму (як горох). За статистикою, урожай Peaberry становить в середньому до 5% від загальної маси. Дані зерна обсмажуються більш рівномірно і мають більш широкий смакової спектр.

 

   Смак цієї кави нагадує Blue Mountain, має дуже довгий післясмак. Кава має як фруктові, так і шоколадні тони.

 

Історія і Обробка:

   Плантація Сігрі, розташована в долині Вахгі, в провінції Папуа-Нова Гвінея Західного нагір'я, була заснована в 1950-х роках і швидко завоювала репутацію, яка продовжує поліпшуватися, оскільки Сігрі була визнана на міжнародному рівні як регіон, що виробляє каву для гурманів, рівний кращим в світі протягом більше 20 років. Всі насадження це виключно арабіка, з упором на сортах типики, що походить з насіння, завезеного в Папуа-Нову Гвінею з Ямайки сорту Jamaica Blue Mountain. Кава вирощується на висоті 5000 футів.

 

   Основна культура збирається з травня по липень. Всі методи вирощування і переробки слідують системі, яка була ретельно перевірена протягом багатьох років і відповідає на найвищим стандартам і якості на кожному етапі. Кавові ягоди Сігрі піддаються тільки мокрій заводській обробці. Контроль якості починається в полі; кавова ягода відбирається вручну і ретельно перевіряється на однорідність; вона повинна бути червоною і повністю зрілою, що дозволяє правильно збалансувати цукор і кислотність в ягоді. Потім цю обрану ягоду депульпують (очищають від м'якоті) в день збору. Потім протягом трьох днів проходить процес ферментації, який переривається кожні 24 години промиванням зерна - але на відміну від інших митих сортів кави, в Сігрі даний процес відбувається шляхом повного занурення зерна в воду на цілий наступний день, що створює унікальний профіль смаку.

 

   Вся кава в Сігрі сушиться на сонці для подальшого поліпшення смаку. Далі йдуть ретельна підготовка, обстеження, сортування за кольором і остаточне сортування вручну. Це в поєднанні з ретельним контролем якості перед упаковкою дає кращу зелену каву, якою славиться Сігрі. На плантації використовується стратегія тіні середньої щільності, яка використовує два типи листяних дерев. Це одночасно сприяє однорідному дозріванню кавової ягоди і забезпечує середовище проживання як мінімум для 90-та видів птахів.

  У нашому інтернет-магазині Ви можете купити свіжообмажену каву в зернах арабіка, на ваше прохання ми виконаємо безкоштовно помол кави під різні види приготування (еспресо, турка, френч-прес).

   Наша кава в зернах упаковується в 4-х шарову сертифіковану упаковку в варіації 100 гр., 250 гр., 500 гр., і 1000 гр., Яка оснащена оснащена зіплоком (для довшого збереження якості кави та зручного використання) і запаюванням.

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

12 other products in the same category: