Свіжеобсмажена кава в зернах арабіка Honduras SHG EP

   Honduras SHG EP - кава в зернах арабіка з Гондурасу. Зерна цієї кави вирощуються на висоті 1350 + м. над рівнем моря, і зібрані і відсортовані вручну.

   При заварюванні в чашці, за технологією міжнародного капінгу кава з регіона Copan характеризується: низькою кислотністю, м'яким, збалансо тілом, нотами шоколаду, горіхів та какао.

Детальніше

120,00 ₴

Опис

Свіжеобсмажена кава в зернах арабіка Honduras SHG EP

 

Виробник: ферми Honduras.

Скрін зерна: 18.

Регіон: Copan

Кооператив: Aruco

Ферма: EL Triunfo

Сорт: Catura, Catuai

Висота зростання 1500 + метрів над рівнем моря.

Процес обробки зерна: Митий.

   Рекомендуємо приготування: Еспрессо, пуровер, аеропресс.

 

   При заварюванні в чашці, за технологією міжнародного капінгу кава з регіона Copan характеризується: низькою кислотністю, м'яким, збалансо тілом, нотами шоколаду, горіхів та какао.

   Країна Гондурас прекрасне місце для вирощування зерен кави виду арабіка. Грунт, клімат і умови в Гондурасі збігаються з сусідніми країнами. У Гондурасі широкий асортимент якості виробленої кави в зернах від більш дешевих Центральноамериканських сортів для кавових блендів, до високогірних спешілті лотів, які складають сильну конкуренцію більш популярним Центральноамериканським сортам.

   Цей конкретний сорт арабіки більш складний, ніж його колега HG.

• SHG (Strictly High Grown) вказує, що зерна вирощували на висоті від 1350 метрів над рівнем моря. Кава, вирощена на більш високій висоті і при більш низькій температурі, гадає більш повільно дозріваючі плоди і більш щільні зерна; які створюють більш бажану чашку; ця класифікація вище HG.

• EP (European Preparation) вказує, що сирі зерна сортуються вручну, щоб видалити будь-які дефектні зерна і сторонні матеріали.

   У минулому гондурасські виробники арабіки продавали її в Гватемалу, де вона продавався за вищою ціною, через хорошу репутацію гватемальської кави. Після того, як був введений державний податок на експорт кави, кава в зернах почала грати свою роль в кавовому бізнесі, країна збільшила її виробництво і значно поліпшила якість. З тих пір попит збільшився, і продаж арабіки, через кордон, став непотрібним. В даний час виробники арабіки і уряд Гондурасу поставили задачу ще сильніше поліпшити якість кави. Були прийняті закони, що дають фіскальні стимули для виробників кави виду арабка, також були побудовані автомагістралі, створені для доступу до віддалених регіонів виробникам кави в зернах виду арабіка.

   У нашому інтернет-магазині Ви можете купити свіжообмажену каву в зернах арабіка, на ваше прохання ми виконаємо безкоштовно помол кави під різні види приготування (еспресо, турка, френч-прес).

   Наша кава в зернах упаковується в 4-х шарову сертифіковану упаковку в варіації 100 гр., 250 гр., 500 гр., і 1000 гр., Яка оснащена оснащена зіплоком (для довшого збереження якості кави та зручного використання) і запаюванням.

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

11 other products in the same category: