Свіжеобжарена кава в зернах Ефіопія Йіргачеф грейд 1 Аріча

   Свіжеобжарена кава в зернах  Ефіопія Йіргачеф грейд 1 Аріча, одна з яскравих, унікальних представниць кави з Ефіопії, регіону Іргачефф. 

   

Чашка: багато ягід, основні ноти - чорниця і полуниця. Солодкість джему і вершковий післясмак. Помірна кислотність. Смак чистий, збалансований і комплексний.

Детальніше

200,00 ₴

Опис

Свіжеобжарена кава в зернах арабіка Ефіопія Йіргачеф грейд 1 Аріча

(Ethiopia Yirgchecheffe Gr.1 Aricha natural)

Країна: Ефіопія

Регіон: Йіргачеф, Аріча

Виробник: Переробна станція в Aricha, 650-700 дрібних фермерських господарств

Висота зростання: 1900 - 2100 метрів над рівнем моря

Сорт: Heirloom Ethiopia

Період врожаю: жовтень - січень

Класифікація: Клас 1 (0-3 дефектів), розмір зерна 14+

Спосіб обробки зерна: натуральний

   При заварюванні в чашці, за технологією міжнародного капінгу, свіжеобжарена кава з регіону Йіргачеф, Аріча характеризується: наявністю ягідних відтінків, переважно чорниці і суниці.

   Смак комплексний і збалансований. Складність смаків в чашці дуже приваблива. У поєднанні з солодкістю джему і вершковим смаком, ця кава в зернах створює «вбивчий» еспресо. А для тих, хто просто хоче насолодитися його соковитими ягодами і затяжною солодкістю, ця кава дає прекрасний смак в фільтрі. Помірна кислотність.

   В даний час вирощування зерен кави в Ефіопії характеризується типовою структурою немасштабного фермерського господарства, тому кавові ягоди з цієї кави доставляються від 650-700 дрібних фермерів на станцію обробки Aricha. Безпосередньо після збору, тільки повністю зрілі і червоні ягоди вибираються, а потім поміщаються тонким шаром на підняті сушильні «африканські» ліжка. Ягоди перевертаються кожні 2 - 3 години в перші кілька днів, щоб сприяти рівномірної сушці. Через чотири-шість тижнів зерна кави очищаються від зовнішньої сухої шкірки і транспортуються в Аддіс-Абеби, столицю Ефіопії, для подальшого очищення і фасування в мішки для експорту.

   З регіоном Аріча пов'язана красива історія:ми знаємо у старців сивіє волосся, так от кора старих дерев також стає білою, і, оскільки ці дерева широко поширені в цій області, люди називають їх «Аріча».

 

У нашому інтернет-магазині Ви можете купити свіжообмажену каву в зернах арабіка, на ваше прохання ми виконаємо безкоштовно помол кави під різні види приготування (еспресо, турка, френч-прес).

   Наша кава в зернах упаковується в 4-х шарову сертифіковану упаковку в варіації 100 гр., 250 гр., 500 гр., і 1000 гр., Яка оснащена оснащена зіплоком (для довшого збереження якості кави та зручного використання) і запаюванням.

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

10 other products in the same category: