Свіжеобжарена кава в зернах Ефіопія Йіргачеф грейд 1 Арамо

   Свіжеобжарена кава в зернах  Ефіопія Йіргачеф грейд 1 Арамо, одна з яскравих, унікальних представниць кави з Ефіопії, регіону Іргачефф. 

    При заварюванні кави в чашці, за технологією міжнародного капінга, напій характеризується: середньої кислотністю, повним тілом, складною і дуже інтенсивною фруктовістю, що чітко нагадує чорницю і полуницю.

Детальніше

200,00 ₴

Опис

Свіжеобжарена кава в зернах арабіка Ефіопія Йіргачеф грейд 1 Арамо

(Ethiopia Yirgchecheffe Gr.1 Aramo natural)

Країна: Ефіопія

Регіон: Йіргачеф, округ Арича.

Виробник: Переробна станція в Aramo, 700 дрібних фермерських господарств.

Висота зростання: 1950 - 2150 метрів над рівнем моря.

Сорт: Heirloom.

Урожайний період: Листопад – Грудень.

Класифікація: Клас 1 (0-3 дефектів), розмір зерна 14+.

Спосіб обробки: Unwashed / Natural / Суха.

    Профіль чашки: середня кислотність, повне тіло, складна і дуже інтенсивна фруктовість, щочітко нагадує чорницю і полуницю.

    Цей моносорт кави в зернах надходить з центральної обробної станції Арамо (Aramo) з регіону Йіргачеффе, округ Арича, звідки походить близько 20% кави сухої обробки і 80% кави митої обробки. Через відсутність власного обладнання дрібні фермери з навколишніх районів привозять свої кавові ягоди на центральну обробну станцію. Там вони спочатку сортуються, а потім обробляються.

   Коли справа стосується сухого способу обробки, кавові ягоди сушать, відразу після збору, протягом 15-20 днів на так званих африканських ліжках під сонцем. У денний час ягоди необхідно постійно ворушити, щоб забезпечити рівномірний процес сушіння. Коли настає ніч, ліжка ретельно ввкривають. При сушінні цукор з м'якоті плоду частково проникає в саме зерно, що призводить до дуже фруктового і солодкого смаку. Після того, як кавова ягода досягла вологості близько 13%, лушпиння видаляється. Якість висушеної кавової ягоди не можна розрізнити візуально, і подальший відбір незрілої або перезрілій ягоди також неможливий. Саме з цієї причини сама стадія збору врожаю, вимагає дуже пильної уваги: лише збір стиглих ягід і дбайливе поводження з ними дозволяють отримати чудову якість з прекрасними чистими ароматами.

   З регіоном Аріча пов'язана красива історія:ми знаємо у старців сивіє волосся, так от кора старих дерев також стає білою, і, оскільки ці дерева широко поширені в цій області, люди називають їх «Аріча».

 

У нашому інтернет-магазині Ви можете купити свіжообмажену каву в зернах арабіка, на ваше прохання ми виконаємо безкоштовно помол кави під різні види приготування (еспресо, турка, френч-прес).

   Наша кава в зернах упаковується в 4-х шарову сертифіковану упаковку в варіації 100 гр., 250 гр., 500 гр., і 1000 гр., Яка оснащена оснащена зіплоком (для довшого збереження якості кави та зручного використання) і запаюванням.

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

11 other products in the same category: