Розпродаж!

Свіжеобсмажена кава в зернах Сальвадор Helvetia

   El Salvador, Helvetia - кава в зернах арабіка з Сальвадору, регіону Хельветія.

   Смак в чашці: яскраво-виражена, соковита кислинка зеленого винограду. Квітковий аромат. Легке тіло. Тривалий післясмак. Смакові ноти: коричневий цукор, шоколад, виноград, диня, гібіскус.

Детальніше

126,00 ₴

-14,00 ₴

140,00 ₴

Опис

 

Свіжообсмажена кава в зернах арабіка El Salvador, Helvetia

 

Виробник: Finca Helvetia.

Підвид арабіки: Бурбон, Пакамара.

Скрін зерна: 18

Регіон: Helvetia, Salvador. (Хельветія, Сальвадор)

Висота зростання: 1300 - 1500 метрів над рівнем моря.

Процес обробки зерна: Митий.

Рекомендуємо приготування: Еспрессо, пуровер, аеропресс.

 

   При заварюванні кави в чашці, за технологією міжнародного капінга, напій характеризується: яскраво-вираженою, соковитою кислинкою зеленого винограду. Переважає квітковий аромат. Легке тіло. тривалий післясмак. Смакові ноти: коричневий цукор, шоколад, виноград, диня, гібіскус.

   Вперше кава виду арабіка була посаджена в регіоні Helvetia в 1960-х роках. Основними видами є Бурбон, на частку якого припадає близько 60-80% і Пакамара, що становить близько 15%. У регіоні налічується 36 гектарів кавових дерев, а також 13 гектарів сосни і кипарисів. Helvetia розташована в 3 км від кратера вулкана Санта-Ана, який вивергався в 2005му році, залишивши родючий шар попелу, який збагачує грунт.

   Збір врожаю зерен кави починається в жовтні в нижніх районах і триває до березня на великих висотах.

   Сальвадор виробляє тільки зерна кави сорту арабіка. Майже вся кава вирощена в тіні. Не дивлячись на те, що більшість ферм в Сальвадорі вважаються середніми в розмірах, в порівнянні з розмірами ферм в інших країнах Центральної та Південної Америки, саме пристрасть фермерів Сальвадора до створення дійсно особливої кави, забезпечує їм незаперечний успіх у світі кави.

   У Сальвадорі присутній три класифікації зерен кави арабіка, розбитих по висоті виростання:

- Standard, який росте на висоті 1500-3000 футів над рівнем моря.

- High Grown (HG), виростає на висоті 3000-4000 футів над рівнем моря.

- Strictly High Grown (SHG) виростає на 4000-6000 футів над рівнем моря.

     ІСТОРІЯ ВИРОБНИКА

   Власником Finca Helvetia є Кармен Олена Кальдерон Сіль Де Ескалон. Вона управляє нею спільно з чоловіком, Маурісіо. Як і чоловік, Кармен походить з давнього роду кавових фермерів. Не дивлячись на те, що сім'я Кармен дуже сильно постраждала в ході громадянської війни, в ході якої урядом було експропрійовано велику кількість земель, в 90-х Кармен і Маурісіо придбали кавову ферму поблизу вулкана Санта Анна. У 2003м році вони так само придбали Finca Helvetia. Завдяки зусиллям і роботі Кармен і Маурісіо, кава з Сальвадору отримала репутацію якісної кави на світовому ринку і Helvetia вже не менше 3-х разів вигравала Cup of Excellence.

 

   У нашому інтернет-магазині Ви можете купити свіжообмажену каву в зернах арабіка, на ваше прохання ми виконаємо безкоштовно помол кави під різні види приготування (еспресо, турка, френч-прес).

   Наша кава в зернах упаковується в 4-х шарову сертифіковану упаковку в варіації 100 гр., 250 гр., 500 гр., і 1000 гр., Яка оснащена оснащена зіплоком (для довшого збереження якості кави та зручного використання) і запаюванням.

9 other products in the same category: