Свіжообсмажена кава в зернах арабіка Бразилія Іпанема Дульсе

   Чудовий сорт кави в зернах від фермерської Бразилії. Переклад слова «Дульсе» означає, солодка, що цілком виправдано присутнє в назві даного сорту кави.

   У смаку цієї кави виражена солодка фруктова кислотність, яскраве тіло і інтенсивний аромат з виразною присутністю фруктів.

Детальніше

110,00 ₴

Опис

Свіжообжарена кава в зернах арабіка Бразилія Іпанема Дульсе (Brazil Ipanema Dulce Gr1)

Регіон: Sul de Minas, Minas Gerais

Ферма: Conquista

Висота зростання: 780-1350 м. над рівнем моря

Час збору врожаю: червень 2018 р.

Розмір зерна: Scr 16/18

Різновид (Сорт): Mundo Novo, Acaia, Catuai

Процес обробки: Natural

Профіль Чашки: Мед

Оцінка за SCA: 82

 

   Чудовий сорт кави в зернах від фермерської Бразилії. Переклад слова «Дульсе» означає, солодка, що цілком виправдано присутнє в назві даного сорту кави. У смаку цієї кави виражена солодка фруктова кислотність, яскраве тіло і інтенсивний аромат з виразною присутністю фруктів.

   Провідний виробник зернової кави в Бразилії - це агропромислове підприємство Ipanema. Компанія була заснована в 1969 році і сьогодні, більше ніж 40 років по тому, поставляє каву безпосередньо до 27 країн світу.

   На сьогоднішній день цьому холдингу належать плантації протяжністю близько чотирьох тисяч гектар.

   Фазенда Conquista розташована на березі озера Фурнас. Близькість до озера формує особливий мікроклімат, створюючи природний захист проти низьких температур, що трапляються в суворі зими.

   Conquista розташована в метаморфічному регіоні з переважаючими глинистими ґрунтами багатими мінералами, які досить вдало зберігають вологу. Субтропічний клімат цього регіону з регулярними опадами (близько 1370 мм в рік) і середньою температурою влітку 25С° створюють ідеальне середовище для рівномірного дозрівання кавової ягоди.

   Conquista - одна з найбільших ферм в світі за загальною протяжністю землі. 79% землі використовується для виробництва кави в зернах. Кава тут вирощується не надто високо. Завдяки тому, що вся ферма розташована на рівнині, ягоди кави тут збираються на 100% механічним способом. 

   У нашому інтернет-магазині Ви можете купити свіжообмажену каву в зернах арабіка, на ваше прохання ми виконаємо безкоштовно помол кави під різні види приготування (еспресо, турка, френч-прес).

   Наша кава в зернах упаковується в 4-х шарову сертифіковану упаковку в варіації 100 гр., 250 гр., 500 гр., і 1000 гр., Яка оснащена оснащена зіплоком (для довшого збереження якості кави та зручного використання) і запаюванням.

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

11 other products in the same category: