Свіжеобсмажена кава в зернах арабіка Бразилія Іпанема купити

Свіжообсмажена кава в зернах арабіка Бразилія Ipanema Ouro Preto

   Цей сорт фермерської кави з регіону Minas Gerais провінції Ouro Preto має приємні смакові характеристики, що притаманні бразильській каві митої обробки. У смаку і ароматі виражені нотки мигдалю, карамелі, шоколаду, бісквіту, журавлини та червоного яблука.

Детальніше

145,00 ₴

Опис

Свіжообжарена кава в зернах арабіка Бразилія Brazil Ipanema Ouro Preto

Trader: Ipanema

Країна: Brazil

Регіон: Minas Gerais

Різновид: Red Acaia, Yellow Catuai Yellow Topazio; Yellow Arara & Yellow Icatu

Обробка: Мита

Урожай: 2020 - 2021

Оцінка за SCA: 82,88

Смакові характеристики: Мигдаль, карамель, шоколад, бісквіт, журавлина, вершки, червоне яблуко

 

   Цей сорт кави вирощується на кавовій фермі Conquista, поля якої, розташовані на рівній місцевості в горах, з висотою 1100-1300 метрів над рівнем моря. Поля оточені озером Furnas, з яскравою флорою і фауною. Дана ферма має світову репутацію однієї з найбільш розвинених виробничих інфраструктур з власними складами і повним комплексом для контейнерних завантажень. Її висока продуктивність досягається завдяки механізованим системам та вирощуванню кавових дерев на полях розміром в 1500 гектарів, які обладнані високоефективною системою крапельного поливу. Кавові дерева виростають в багатому мінералами, переважно глинистому ґрунті. М'який субтропічний клімат цього регіону з регулярними опадами в середньому 1370 мм / рік і середньорічною температурою 25°С, що ідеально підходить для рівномірного дозрівання ягід.

   На фермі вирощують кілька різновидів кави: Acaia, Yellow Catuai, Yellow Topazio, Red Rubi and Mundo Novo.

   Всі зерна кави вилучаються з виключно стиглої вишні, яку миють і, звільнивши від м'якоті, ферментують в спеціальних ємностях протягом 22 годин. Кава залишається в ферментативних бочках протягом 22 годин, поки весь мусіляж не буде видалений природним шляхом. Після цього, зерна кави відправляють сушитися на патіо.

   До основних характеристик можна віднести приємну кислотність, класичний смак бразильської кави з нотами горіхів, мигдалю, шоколаду та тілом середньої щільності. При заварюванні фільтровим способом відчуваються нотки журавлини, вершків, червоного яблука, в післясмаку відчутні нотки кураги.

 

   У нашому інтернет-магазині Ви можете купити свіжообжарену каву в зернах арабіка, на ваше прохання ми виконаємо безкоштовно помел кави під різні види приготування (еспресо, турка, френч-прес).

   Наша кава в зернах упаковується в 4-х шарову сертифіковану упаковку в варіації 100 гр., 250 гр., 500 гр., і 1000 гр., яка оснащена оснащена зіплоком (для довшого збереження якості кави та зручного використання) і запаюванням.

Рекомендовані товари

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

14 other products in the same category: