Свіжеобсмажена кава в зернах робуста Індонезія

Свіжеобсмажена кава в зернах робуста Індонезія (Indonesia ELB, Scr19). Цей сорт кави примітний своїм багатством і насиченістю. Смак міцний, насичений, з присмаком землі і грибів. При цьому сорт відрізняється високою консистенцією і гіркотою. Напій, приготовлений з нього, виходить досить міцним і бадьорить з насиченим смаком. Кава Індонезія чудова в сумішах з іншими сортами.

Детальніше

60,00 ₴

Опис

 Свіжеобсмажена кава в зернах робуста Індонезія (Indonesia ELB, Scr19).

Спосіб обробки зерна - сухий.

Висота вирощування 500-1100м над рівнем моря.

Острів: Суматра.

Смак індонезійської робусти відрізняється від африканської через особливості клімату і грунту. Робуста, яка росте в Індонезії займає більшу частину кавових плантацій островів Суматра, Калімантан, Сулавесі та Балі.

Зерно велике, однорідне, своєрідної подовжено-округлої форми. Ці риси різко виділяють його серед інших видів кави.

Робуста Індонезія дуже цінується за високу якість. Вміст кофеїну в даному сорті кави Індонезія одне з найбільших і досягає 2,5%.

 Сорт Індонезія Robusta ELB примітний своїм багатством і насиченістю. Смак міцний, насичений, з присмаком землі і грибів. При цьому сорт відрізняється високою консистенцією і гіркотою. Напій, приготовлений з нього, виходить досить міцним і бадьорить з насиченим смаком. Кава Індонезія чудова в сумішах з іншими сортами.

У нашому інтернет-магазині Ви можете купити свіжообжарену каву в зернах робуста, на ваше прохання ми виконаємо безкоштовно помол кави під різні види приготування (еспресо, турка, френч-прес).

 Наша кава в зернах упаковується в 4-х шарову сертифіковану упаковку в варіації 100 гр., 250 гр., 500 гр., і 1000 гр., яка оснащена оснащена зіплоком (для довшого збереження якості кави та зручного використання) і запаюванням.

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

4 other products in the same category: