АРАБІКА

    Що ж таке кава в зернах Арабіка?

Арабіка це найпопулярніший вид кавового дерева, який використовується для приготування кавового напою і сортів кави в усьому світі.

Арабіка - це один з видів кавових дерев. Ростуть вони переважно в тропічному кліматі Латинської Америки, Азії та Африки. Якщо арабіку не обрізати, то кавове дерево може вирости д...

    Що ж таке кава в зернах Арабіка?

Арабіка це найпопулярніший вид кавового дерева, який використовується для приготування кавового напою і сортів кави в усьому світі.

Арабіка - це один з видів кавових дерев. Ростуть вони переважно в тропічному кліматі Латинської Америки, Азії та Африки. Якщо арабіку не обрізати, то кавове дерево може вирости до шести метрів у висоту! Але, звичайно, при штучному вирощуванні арабіка піддається обрізанню до 2-3 метрів. Це робиться для зручності збору плодів.

Вміст кофеїну в кавових зернах арабіки відрізняється. Максимальну кількість кофеїну містить арабіка, що виростає в Колумбії. А в цілому, вміст кофеїну в зернах арабіки залежить від того, де розташована плантація арабіки. Тобто від висоти плантації арабіки над рівнем моря, від наближеності її до екватора, від складу ґрунту. Наприклад, кава з арабіки, зібраної з гірських плантацій, містить в два рази менше кофеїну, ніж кава з "долинної" арабіки. Знаючи це, можна зорієнтуватися в виборі зерен арабіки. Якщо необхідна легка тонізуюча дія, то слід вибирати "гірську" арабіку, а якщо потрібно активніша збудлива дія, то підійде арабіка, зібрана в долинах.

Якщо порівнювати арабіку з робустою, ще одним популярним видом кави, то вона містить досить помірну кількість кофеїну. Тому дія її на організм більш м'яка. Арабіку слід вибирати тим, хто любить каву, але хоче звести вплив кофеїну на серцево-судинну систему до мінімуму.

Продаж кави Арабіка - ми робимо це з задоволенням, і підберемо Вашу ідеальну чашку !!!

Ще

АРАБІКА  13 товарів.

на сторінці
Показано 1 - 9 из 13 товарів
Показано 1 - 9 из 13 товарів