• Купи на5% дешевше каву свіжого обсмаження!

 • Свіжеобсмажена кава до Вашого сніданку!

   

  Ви вибираєте сорт - наш обсмажник готує ароматні зерна, Свіжість зерен зберігається до 3-х місяців, Все інше - це не більше, ніж марна порція кофеїну!

  Чашка ароматної кави з ранку заряджає енергією на цілий день. Кожна наступна чашка кави - приємне задоволення і додатковий підзаряд енергії.

  А яку каву вибираєте Ви?

  Де купуєте і звертаєте увагу на дату пакування? Магазинна кава в зернах, як правило, стоїть на полиці кілька місяців, а то й років. Потім вона потрапляє в кавомолку, кавоварку та - Вашу чашку.

  Ви повинні знати:

  Тільки свіже обсмажування зерен дозволяє насолодитися унікальним ароматом і смаком певного сорту кави, і тільки в таких зернах зберігаються антиоксиданти і вітаміни. Протягом 40-60 годин після обсмажування зерна набирають смак, а найсильніший смак розкривається через 9-15 днів і зберігається до 3-х місяців.

  Каву свіжого обсмаження ми готуємо індивідуально під Ваше замовлення. У потрібній кількості і з доставкою в перебігу 2-5-ти днів.

  На Ваш вибір купажі:

  • 90/10 арабіка / робуста, - 70/30 арабіка / робуста, - 50/50 арабіка / робуста,
  • Моносорти арабіки та робусти із зерен Південної, Центральної Америки, Африки та Індії.

  Більше 20-ти видів кави свіжого обсмаження доступні для замовлення, а насолоду від вживання такої кави складно передати словами. Це потрібно відчути самому. Каву в зернах робуста і кава арабіка наші обсмажники можуть з'єднати в одному купажі за Вашим особистим смаковим уподобанням.

  Як ми робимо обсмажування зерен?

  Ми обсмажуємо каву традиційним повільним способом, з використанням тільки якісних газових ростерів, і якісних кавових зерен. Зерна обсмажуються до середнього ступеня обсмаження (medium city roast), що дозволяє максимально розкрити смак і зберегти його для Вас.

  Ми готові доставити зерна кави свіжого обсмажування в будь-який регіон України. Продаж кави можливий як оптом так і в роздріб.

  Свіжеобсмажена кава - справжня насолода і користь для Вашого здоров'я!

 • No featured products at this time.

Слідуйте за нами на Facebook

 • Безкоштовна доставка

  При купівлі більше 2 кілограм кави доставка кур'єром в м.Харкові за вказаною адресою здійснюється БЕЗКОШТОВНО!

 • Оптові ціни

  Зв'яжіться з нами і ми запропонуємо Вам найкращі умови !!! Менеджер по роботі з оптовими клієнтами
  Костянтин +38 (066) 796-19-63